Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája úgy döntött,...

Akinek a babája úgy döntött, nem akar tovább szopizni, ez hány hónaposan történt és milyen hosszú folyamat volt? 1-2 nap, esetleg hetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, 1-2 nap alatt gyakorlatilag. Azért én még nagyon sokáig próbálkoztam, de sajnos hiába.
2010. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerösömnek 10 hósan,egyik napról a másikra nem fogadta el.
2010. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves volt. Akkor már csak reggel és este szopizott. Szinte egyik napról a másikra utasította el a szopit, mert már minden más érdekesebb volt és menni akart. Kb. két hétig erőltettem még, de mivel 3-4 kortynál többet nem kért, hagytam a csudába.
2010. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányom 7 hónaposan egyik napról a másikra elutasította a cicit. Amíg el nem apadt a tejem, addig fejtem, és kapta cumisüvegből tápszer helyett. Nálunk a hozzátáplálás volt a bűnös, nagyon kényelmes a kisasszony. :-)
2010. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5hónapos korában kezdte a "cirkuszt",de húztuk utána még 8hónapos koráig,akkor végleg abbahagyta,de utban volt a 2.ik baba,gondolom azért is
2010. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kisfiam nyolc hósan hagyta abba. akkor már csak reggel és este szopizott. egyszer csak egyre kevesebbet és ezáltal már nagyon kevés is lett a tejem. minden jobban érdekelte már mászott ezerrel akkor. kb egy hét alatt elválasztotta magát. egyik reggel meg már nem is próbáltam és nem is hiányolta.
2010. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, hasonló cipőben járok, most lesz 8 hónapos a kisfiam.
2010. jún. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!