Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan rágófog?

3 hónaposan rágófog?

Figyelt kérdés
3 hónapos a lányom és természetesen még nincs foga. De ma felfedeztem az ínyén a bal felső oldalon 2 vagy 3 fehér foltot olyan alakban mintha rágófog gumói lennének. Sokat nyáladzik,viszont nem nyűgösebb,mint szokott. Még a szájpenész fordult meg a fejemben,de máshol nem láttam a szájában hasonló,vagy másmilyen foltokat.

2011. okt. 31. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Rágó fog biztos nem. Először a szemfogak jönnek, és a metzsők.
2011. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az tuti nem, és szájpenész miatt mutasd meg a védönönek.

ami mindig is látszik de nem fehér a szemfogak.


amúgy elöször az alsó kettö jön ki majd a felsö 4. ez nagyon ritkán felcserélödik, de hogy mással kezdödjön az tuti nem.

2011. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első, szemfog? az a rágó után szokott kijönni, nem? Az én másfél éves kisfiamnak legalábbis még egy darab szemfoga sincs, a rágója talán 2-3 hónapja jött ki.
2011. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rágófog után jön a szemfog.Mi avval szenvedünk:(17 hónapos.
2011. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fiamnak 8hónaposan jött ki 2 szemfoga.De rágófog 3 hónaposan az biztos hogy nem jön.
2011. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
24%
ha annyira biztosak vagytok magatokban nézzétek meg a kislányomat.. 3 hónapos és kibújt az első foga mégpedig hátúl a rágofog :)
2013. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!