Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, ha az 5 hetes...

Normális az, ha az 5 hetes kisfiam végigalussza az éjszakát? Tegnap este 10 körül aludt el, és reggel 6-kor ébredezett, de ha nem veszem ki a kiságyból lehet tovább is alszik.

Figyelt kérdés
Miután evett ismét elaludt, és azóta is alszik, majd 3 órája. Normális ez?
2010. jún. 23. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze,hogy normális.Örülj neki igy te is tudsz pihenni.Az én fiam is 1hónapos kora óta átalusza az éjszakát.mostmár 13éves.A kislányom holnap lesz 11hónapos még egy fél éjszakát sem aludtunk egyhuzamban.De már nagyon várom!

Neked jó babázást kívánok!További szép napot!:)

2010. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:) ÖRÜLJ!!! :) Az én kisfiam másfél éves korától alussza át!Kistesózunk,és mivel azt hallom minden baba más bizakodom ő olyan lesz mint a tied! :)
2010. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de jó neked!az én fiam lassan 7 hónapos,a mai volt az első éjjel,amit átaludt.
2010. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém is szinte átalussza. Csak egy órával aludt kevesebbet mint a tied. És szerencsére nálunk ez heti 5-6x így van. :)
2010. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyém 6 hetes korától este 8-tól reggel 8-ig aludt. Nagyon gyarapodott, így nem aggódtam.
2010. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtató mind! :)
2010. jún. 23. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!