Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jól csinálom? Nem...

Szerintetek jól csinálom? Nem fog elmenni a tejem? A ti babátok mennyit eszik tízóraira?

Figyelt kérdés
Reggel 7-8 körül reggelizik a fiam,szopizik,9-10 körül tízóraira gyümölcs.11-12 körül ebéd,amire kap főzeléket,majd szopizik még.Délután 3-4 körül szopizik,este fél 8 körül vacsora.Viszont vacsora előtt 1 órával adok neki egy adag Sinlacot,mert így nem ébred annyit éjjel.De így kevesebbet szopizik este,nem fog elmenni a tejem?
2010. jún. 23. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, elmenni nem fog, max. csökken a mennyisége. tudod, kereslet-kínálat. :)
2010. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy neked el fog e így menni, vagy nem a tejed, mindenesetre egyrészt minél többször szopizi, annál több tejed lesz, de mások meg azt mondják, hogy így is beáll a kereslet kínálat. Én nem tudom, sosem tudtam kinek higyjek, de nálam is ugyanez a helyzet mint nálad.

Csak mi már az ebédet is kiváltottuk főzivel. Én a tízórai után fejek, mert azt adom este szopi után még üvegből, mint te a sinlacot. Napról napra egyre kevesebb jön ki a két cicimből. Igazából lehet, hogy minden étkezés után, meg helyett is kéne fejni, és akkor megmaradna? Nem tudom igazából én sem. A babám 7 hónapos, már az is nagyon jódolog, hogy eddig tudtam szoptatni. Ha kevesebb lesz a tejem, akkor estére kell nálunk is kitalálni valamit, mert reggelire még van. Jó lenne megtartani legalább a reggeli és esti szopit, de már akkor is jó vagyok, ha már a glutént bevezettem és még van tejem. Szóval szerintem ne görcsölj rajta. A sinlacot nem ismerem, de mi lenne, ha a te is az esti szopi után adnád. Így a babád annyit eszik a ciciből, amennyit tud, és utána kapja a sinlacot?

2010. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!az a baj,hogy a fiam bealszik evés közben,utána már nem tudom adni neki.
2010. jún. 23. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én pont azért adom neki a lefejt tejet cumisüvegből, mert bealszik a cicin este, és alig eszik. De nálunk, ha megmozdítom, akkor oda tudom neki adni az üvegből, és azt mind kiissza. Aztán még ha kéri ráteszem megint a cicire, cummog még egy-kettőt, aztán megint bealszik, de ekkor már nem baj.
2010. jún. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!