Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan mintha nem jönne ki a...

Olyan mintha nem jönne ki a tejem. Előfordulhat?

Figyelt kérdés

2.5 hónapos a babám.

Az elejétől nem tudsz szopizni....rövid a nyelve....azt tanacsolták fejjem le és úgy etessem.

Rengeteg tejem volt. Vettem egy kézi mellszívót...volt hogy a 2 mellemből 4 dl lejött 30 perc alatt...több sugárból jött a tej...most viszont ugyanúgy erzem, hogy tele a mellem....de csak 1 lyukból jön...olyan mintha nem tudna kijönni... mi lehet a baj, hogy segítsek magamon? Ugyanúgy masszírozom mint eddig...kap melegvizes borogatást is...



#Tej.mell.sugár
2018. szept. 28. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg a bimbót, látsz e fehérkés pöttyöket. Lehet tejkő zárja el az utat (bleb, olvass utána). Esetleg csomót erzel a melledben? Tejcsatorna elzáródás is lehet, mondjuk ezen a melegvizes borogatás segíthet.
2018. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Nincs tejleadó reflex, szerintem. (Én ezért nem tudtam soha fejni.) Az segíthet, ha ott a baba a közeledben, legalább is egy próbàt megér.
2018. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor meg be vagy vizesedve,esetleg meghizva. Lehet h az mar nem is tej csak alapbol nagyobb (zsirosabb) lett a melled, vagy visszatart vizet a szervezeted es attol duzzad. Legalabbis nekem ez volt. Inkabb abbahagytam a szivogatast es tapszereztem. Par het alatt vissza zsugorodott a mellem.
2018. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!