Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos mindent evő kisfiam...

14 hónapos mindent evő kisfiam pár napja sokat büfizik. Vagyis olyan mintha vissza jönne neki valami kis kaja, de nem köpi ki. Reflux lenne?

Figyelt kérdés
De nem eszik édeset. Kukit evett mióta elkezdődött ez. De ma nem adtam neki és ma is csinálta már egy párszor és ma picit ki is jött neki a 10órai alma-banán-keksz turmix. Mitől lehet ez? Köszi
2010. dec. 19. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A refluxnak nincs köze ahhoz, hogy édeset eszel-e vagy sem, nekem refluxom van, tudom.

Viszont az alma csinálhat savat, azt pl. én se tudom megenni, ettől elképzelhető, hogy visszjön neki egy kicsi. Én a "kukira" se fognám rá egyértelműen, pláne mivel ma nem is adtál neki és csinálta így is.

Lehet, hogy csak tele van a kis hasa és azért böfizik fel, vagy nem evett a napokban valami puffasztót többször is?

Nem akarlak megijeszteni, de lehet benyelt valami vírust, nálunk most van hányásos járvány.

2010. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fiamnál is szokott előfordulni,ő 15 hónapos.sok a sava ilyenkor.mondjuk nála ki is jön az a visszabüfögött kaja
2010. dec. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!