Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezen a hétvégén érdemes...

Ezen a hétvégén érdemes elmenni a babával (16 hónapos) a Balatonra?

Figyelt kérdés
Az időjárás miatt kérdezem, mert szombaton nem lesz olyan jó idő de még vasárnap se lesz strandidő. Menjünk inkább valami jó aquaparkba? Siófokra készülünk egyébként csak nem tudom érdemes-e ennyi pénzt kiadni, jól fogjuk-e érezni magunkat az időtől függetlenü is. 1 éjszakát ott is aludnánk.
2010. jún. 23. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Siófokiak vagyunk, hát még szombat vasárnapra is 23 fokot mond, de záporral zivatarral. Fürdeni nem tudtok a Balcsiban, mondjuk városnézéshez, nagy sétákhoz kellemes a 23 fok. A Jókai-park nagyon szép, 2 játszótér is van ahol el lehet a gyermek. Én ha el lehetne halasztani elhalasztanám, de nem tudom mennyire akartok fürdeni. Bár könnyen beszélek, én itt lakom.

15 hónapos kislány anyukája :)

2010. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szintén siófoki anyuka vagyok. :) Fürödni tényleg nem tudtok a Balcsiban, de van Galériusz fürdő, ahol igen. És ha mérséklődik a szél jókat tudtok majd sétálni a friss levegőn a parton, meg játszani a parkban. :)


10 hónapos baba anyukája

2010. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na, igen valahol esőt is mondanak valahol nem. Abban biztos vagyok, hogy fürdeni nem tudnánk. Az a baj, hogy utána legközelebb csak augusztusban tudunk talán elmenni így 2 napra. Szétnézek, hátha találok valami mást. Lehet, hogy tényleg jobban járunk ha egy jó strandra megyünk. Pedig úgy szerettem volna menni a Balatonra! :(
2010. jún. 23. 12:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt a fürdőt megnézem, köszi! Tényleg nagyon vágyom a Balatonra! Nekem már az is elég ha csak fekszünk a parton egy kicsit meg sétálunk meg játszóterezünk. :) Csak ne essen!
2010. jún. 23. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
siófok is jó kikapcsolódás szerintem, de ha fürdeni akartok, akkor ne oda menjetek. Nekünk nyaralónk van a Balcsin + van kocsi, így mi ilyenkor is lemegyünk. A kisfiam 20 hós, imádja pl. szántódon a lovakat nézni és nagyon jó séta is (fel is szokott ülni 1-1 körre. Imádja a kikötőben a hajókat, a hullámok is elbűvölik, a sirályok is stb. Jó, tiszta a levegő, nagyokat lehet sétálni és rengeteg látnivaló van, főleg, ha van autótok.
2010. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szió! Mi is most mennénk hétvégén egész jövő hétre, de félek, hogy pocsék idő lesz, ráadásul mi is pancsoltunk volna :)
2010. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze autóval mennénk, csak benzin, szállás stb...és ha rossz az idő akkor kidobott pénz. Azt hiszem lemegyünk azért, csak nem lesz olyan rossz az idő, egy du.-án meg elmegyünk a fürdőbe. Nem sok időre mennénk, szombat reggel indulunk (Pest megyéből) és vasárnap este jövünk is vissza. A párom vendéglátós, nyáron esélye sincs szabira menni ezért nem tudunk több időre menni sajnos.
2010. jún. 23. 13:02
 8/8 A kérdező kommentje:

Most kiszámoltam, hogy ez a 2 nap kb. 40.000.Ft-ba kerül nekünk, ezért nem mindegy.

Egyébként hétfőre és keddre jó időt jósoltak, az egybehangzó ahogy nézem. A hétvége kétséges.

2010. jún. 23. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!