Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos babám, ma felállt...

6hónapos babám, ma felállt többször?!

Figyelt kérdés

Nem korai ez? Nem árt a gerincenek,lábainak?

Kellene akadályoznom vagy ha csinálja, akkor azért mert már "érett" rá testileg?

Köszi


2018. szept. 30. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Eloszor felnyomta magat 2 kezevel. Valamennyit talan kuszott, de nekem ugy tunt h ulni probal. Gyakorlatilag egesz nap ezen dolgozott. Semmi mas nem erdekelte csak h feluljon. Aztan hamar felult es tobbet nem kuszott maszott hanem allni probalt. Nem is ertettem hogy van benne ennyi ero es akarat. Dehat egy ido utan mar orultem neki.
2018. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ahhoz egesznap a sarkaban kell lennem, hogy megakadályozzam.:(ugyanis mar sokat es gyorsan maszik, mindenhol keresi hol huzza fel magat. Szépen áll a kis talpain. Az éjjeli szekrenyem mellett néha lép kettőt oldalra, aztán leül és mászik tovább.

Lehet h egy szakembert kerdezek meg, eléggé megoszlanak a vélemények.(bocsi ha tenyleg az vagy de írni ugye bármit lehet)


Amugy felek , hogy o lába lesz vagy gering gondja.

2018. szept. 30. 20:18
 13/17 A kérdező kommentje:
3# mindih térdre all és aztan kapaszkodik fel valamire
2018. szept. 30. 20:19
 14/17 A kérdező kommentje:

Koszonok minden valaszt.

Mellette vagyok, figyelem folyton.

:)

2018. szept. 30. 20:21
 15/17 A kérdező kommentje:
Mostanaban tobb helyen olvasom h tévhit, hogy baj lehet ha a kuszas kimarad, es most a maszasnal is ugyanezt vizsgaljak mert iszonyu keves szazalek mutatja h lenne osszefugges (gyakorlatilag kb semmi osszefugges) hozzátenném, hogy én 1 napig másztam es masnap inkabb kúsztam tovabb. Utana nemsokra jarni kezdtem 8hósan. Ma kerdeztem ki anyukamat. Es amugy semmi bajom!:)
2018. szept. 30. 20:23
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Első fiam 7és fél hónaposan, a második 6 és fél hónaposan állt fel. A nagy az első szülinapján indult el ennek ellenére kapaszkodás nélkül, a kicsi 13,5 hónaposan. A kicsi pl a korai felállás ellenére fél évet mászva közlekedett :) Felállt, szétnézett, ha valami kellett neki, akkor vissza négykézláb és nyomás érte :)

Egyik gyereknek sincs semmi baja.

Ha magától csinálja úgyse tudsz mit tenni, te semmit ne eröltess, de ne is fogd vissza, hagy fejlődjön a saját tempójában.

2018. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom!:)


A vedono is azt mondta,ha magától teszi,akkor elég erős hozzá. Így nekem csak annyi a dolgom h figyeljek rá, ne legyen baja ha olyan helyzet lenne.

2018. okt. 1. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!