Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy kisbaba (6hónapos)...

Ha egy kisbaba (6hónapos) nagyon de nagyon dundi, babahájas ez változik majd nagyobb korában? Aggódok 71cm és 9.5 kg tápis de nincs még hozzátáplálva

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 67 centihez volt 8,4 kg 6 hónaposan, ő is elég dundi volt, most meg 3 évesen inkább vékony, leesik róla pár kivétellel minden leggings.
2018. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2 éves kora után kifejezetten vékony lett. 9,5 kg mondjuk 75 centihez volt, de akkor is, elég dundus volt ő is.
2018. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Persze hogy változik!

Az én fiam.

3 kgval született.1 hónaposan 6 kg volt.

3 hónaposan 9 kg.

Anyatejea volt.

Most 7 éves és normalis a súlya

Nem kövér.

2018. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon duci voltam. Akkora volt a vádlim, mint a combom. Hurkák mindenhol. 170 cm vagyok és 56 kg. Soha nem diétáztam.
2018. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy változhat, a tápszer egyébként is felfújja a babákat sokszor. Az én lányom is nagyon dagi volt:) mi megkezdtük a hozzátáplálást, részben emiatt is, már 4,5 hónapos kortól. Sokat változtatott az is rajta, hogy hat hónapos korára már kiváltottunk két étkezést. Ha nincs akadálya, szerintem próbáljátok meg elkezdeni. De főleg akkor lesz nagy a változás, amikor majd érdemben mozogni kezd :) minden jót nektek
2018. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!