Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van olyan játszótér/játszó...

Hol van olyan játszótér/játszóház, ahova járni kezdő és mindenhova felmászni akaró fiamat elvihetném?

Figyelt kérdés
Olyan játszót keresek, ahol ha felmászik a játékokra és leesik (pl. szivacs kockák, vagy mini légvár, vagy ilyesmik), akkor nem üti meg magát, és ugyanakkor nincsenek nagyobb gyerekek, akik véletlenül fellökhetik.
2010. jún. 23. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

igy nem tudok válaszolni .Hol?????????????????????????????????????????????????????????????

ország város kerület?????

2010. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi. Budapesten gondoltam, annak is az északi részén (ha van itt olyan)
2010. jún. 24. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a Lurdy házba járunk. Kalandpark játszüház a neve, van még a XVII. kerületben is. Szerdánként féláron lehet játszania a gyereknek és nagyon sok játék van, a légvártól kezdve a csúszdákig minden. Kicsiknek és nagyoknak sok fejlesztő játék. Bár tudom, nincs közel hozzátok, de megnézni érdemes!

[link]

2010. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!


A XI.keruletben ajanlom az Elevenparkot az Ujbuda centerben.Oriasi,olcso es kulon elkeritett resz van piciknek,ahol minden ki van parnazva,nem utik be magukat.

2010. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Én az M5 Kalandpark-Gyerekcentert ajánlom, most nyílt, van külön rész a kicsiknek.

2010. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ceyla ***** válasza:
A campona játszóházát javasolnám. 1 év alatt ingyenes, van külön rész a kicsiknek és a nagyobbak játékát a felnőttek is kipróbálhatják ;)
2011. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!