Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szüléskor derülne ki, ha...

Ha szüléskor derülne ki, ha ikrek mellett van egy harmadik "elbújt" baba is odabent, lemondanátok vagy megtartanátok?

Figyelt kérdés
Ő a legkisebb sajnos, a szülők le akarnak mondani róla, anyuka meg sem nézte, szoptatni sem akarja, nem kötődik hozzá...

2018. okt. 1. 16:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Az egy dolog, hogy kamu, mert ok, hogy elbújt (ami végig szinten kizart), de szivhangja nyilván volt.


Amúgy soha nem tudnék lemondani egy gyerekekről sem

2018. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ember, aki nem akarná a harmadik ikerbabáját, hiszen már úgyis ketten vannak, nem sokkal nagyobb szívás a három. És amúgy hogyan választották ki, hogy melyik legyen a kitaszított harmadik? Kamu a kérdés.
2018. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Harmasikres anyukaként mondom, hohy a mai világban nrm tud elbújni egy baba uh-n. Ráadásul az ikerterheseket szorosabban gondozzák. Volt olyan uh, ahol gondolkodni kellett,hogy melyik testrész kié,de még én is láttam laikusként mindíg hogy 3 baba van. A hármasikrekkel mindig felvetődik az elején a redukció kérdése, de ez amiatt, mert a hármas terhesség jóval kockázatosabb babára és anyára nézve is. De az is alátámasztja, hogy kamu a kérdésed, hogy ilyet írtál, hogy a nem várt baba a legkisebb. Ezt honnan tudnák? Ha csak 2 babát láttak mindig, akkor lehet, hogy egyszer A es B babát, utána B es C babát, aztán A es C babát. Istenem, miért kell ilyen kamu kérdéseket kitalálni?
2018. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést egyszer már feltettek, akkor is megírtuk, hogy ez képtelenség, ilyen nem fordulhat elő.
2018. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
14-akkor nem csak nekem volt ismerős a kérdés :)
2018. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen nagyon örülnek neki, minden gyerek csoda, az ikrek meg méginkább! Persze nem lehet egyszerű, de meg sem fordulna a fejemben, hogy lemondjak róla.
2018. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
38%
Az én nögyogyászom olyat mesélt h egy kollégája gondozott egy ikerterhességet, és szülésnél derült ki hogy csak 1 (!!!) baba van. Na most mégis milyen kontár az ilyen?? Nem tünt fel h végig ugyanazt a babát nézegeti és méregeti uh-n?? Ebböl kiindulva sztem nem lehetetlen h elbujjom egy harmadik baba. Bár ehhez egy nagyon béna orvos kell, h ilyet benézzen..
2018. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy ez megtörténhet, de amúgy természetesen megtartanám mindet, és szeretném őket ugyanúgy.
2018. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

(Tudom régi kérdés, de lehet olvassa még valaki.)

Tegyük fel hogy igaz. Senki nem vette ezt észre? Hogyan? Kezdjük ott hogy én nem csak egy orvosnál voltam, én két dokinál is megfordultam - persze nem ez a szokványos, de ma már nem meglepő az ilyen. Egyik se vette észre, vagy ha csak egynél volt, az nem vette észre? Aztán a terhesgondozás, nem tűnt fel soha a harmadik szívhang? Ma már az emberek 90%a elmegy 4D UH-ra, ott se vették észre? És anyukának se tűnt fel, hogy mekkora a hasa? Persze tudom, nem vagyunk egyformák, de azért csak van különbség egy ikres pocak és egy hármas ikres pocak között. Túl sok a buktatója ennek a sztorinak.

2018. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
61%
Instant CSOK 10+10! :D
2019. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!