Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátokat hányszor...

3 hónapos babátokat hányszor teszitek hasra egy nap?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem reklamál a játszószőnyegen, hogy fordítsam meg

És hason is alszik

2018. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagylányom utált hanyatt lenni, aludni is mindig hason aludt és ébren is vagy a kezünkben, vagy hason volt. Szóval folyton hasra tettük. 😊
2018. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte folyamatosan hason volt.
2018. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém utált hason lenni, ordìtott, mint a sakál. Mindig hanyatt alszik.

3 hónaposan naponta 3x tettem hasra, 10 percet sem bìrt ki. Belefúrta a fejét az ágyba, kìnlódott. Ha tettem egy párnát a mellkasa alá, jobban elvolt. Ahogy erősödött, ki tudta emelni magát, nézelődött. Mikor magától át tudott fordulni hasra, jobban élvezte, de ha elfáradt ordìtott.

Most hat hónapos, és ha elfárad, vissza tud fordulni a hátára, illetve tud hason játszani.

2018. okt. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok de nekünk két hetes kora óta kinyomja magát


Az egy hónapos státuszon már aktívan tartotta a fejét

Szerdán volt egy hónapos de már múlt héten átfordult hasról hátra mind a két irányba


Persze ez nem verseny de ezek szerint neki teljesen mindegy hogy hogy fekszik mert úgy fordul ahogy neki jó most már


Viszont hátról hasra nem tud fordulni

2018. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom utált hason lenni, egészen addig, amióta 2,5 hónaposan megtanult hasra fordulni, azóta szinte állandóan hason van. Járunk babamasszázs tanfolyamra, ott még több baba nem nagyon emeli a fejét. Azt mondta az oktató, hogy érdemes naponta többször hasra rakni, amíg tolerálja a gyerek (az enyém sírt pár perc után annyira nem szerette), hogy erősödjenek az izmok, de nem verseny, majd kialakul szépen.
2018. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha nem tettem hasra mert hanyt tole. Mindig izelgetett vele a vedono. De en nem kenyszeritettem.

8 hosan mar jart es most nemsokara 2.5 eves.

2018. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!