Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen trükköl teszitek...

Milyen trükköl teszitek tisztába a kúszó-mászó babátokat?

Figyelt kérdés

Hát már mindent bevetettem..játèk nem èrdekli ilyenkor, üvölt ha hátára fektetem amíg pelust cserèlek, ès egyből fordul meg ès indul is.

Kúszik már mászik, kapaszkodva feláll ès ül..

Nagyon nehèz egyedül , ès erővel nem akarom lefogni szegènyt.. Ha apa itthon van kicsit eltudja terelni a figyelmèt, de hètköznap, napközbe csak èn vagyok vele



2016. júl. 3. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Probálj másik játékot pl ami csörög zörög vagy szines.megteszi alufolia is. Vagy krém aminek a kupakját tekergetheti.

Vagy mondokázz.

Vagy fedd le textilpelussal kukucsozni.

2016. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem találtam olyan praktikát, ami minden alkalommal bevált volna. Raktam neki el a peluscsere idejére játékot, hogy csak akkor adjam oda, így volt hogy nyugton maradt, de volt hogy nem ellenkezett. Volt hogy a sodus dobozzal dolgozott, az lekötötte. De mi is megszenvedtük ezt az időszakot. Egy idő után rájön, hogy nem tart örökké a pelenka csere, és utána mehet a dolgára, akkor segítőkészebb lesz egy darabig. Majd két év körül, ha még pelusos lesz, jön a dackorszak, na akkor újabb küzdelem lesz a peluscsere. Majd az is lecseng. Szóval kitartás, lesz ez még máshogy is. :)
2016. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs bevett praktika

Hol énekelek, hol a krémes tubust adom a kezébe néha az is bejön ha eléri a cumisüveget és iszik...

2016. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában adok játékot a kezébe de amint leveszem róla a pelenkát, már fordul hasra és ül is. Nála az vált be, hogy ha sietek akkor pelenkázóasztalon cserélem, ha kakis a pelus akkor is, amúgy neg hagyom csupasz fenékkel mászni meg ülni egy kicsit. Mikor feláll bekenem a fenekét krémmal és lefektetem utána de gyorsan ráadom a pelust és mehet "dolgára". Nem kapkodok meg idegeskedek már ezért.
2016. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy másik tiszta pelusa, amit közben szorongat, ha ez nem válik be, akkor a színes lámpáját bekapcsolom, aztán azzal elvan egy darabig.
2016. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!