Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mondjak a baràtnőmnek,...

Mit mondjak a baràtnőmnek, hogy ha kell, ha nem, ne gyógyszerezze a gyerekét?

Figyelt kérdés
Szerintem rengetegszer ad neki indokolatlanul fàjdalomcsillapító szirupot, már 2 èves múlt, de kisbaba koràban is ezt csinàlta. Ha már sokáig sírt, adott neki. Melegebb volt este, adott neki (hőemelkedèsnél pl.).
2018. okt. 7. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmit.
2018. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Mondd neki, hogy ezekről konzultáljon védőnővel, vagy legalább valami babacsoportba írjon.
2018. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Beszélgess vele.
2018. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván nem helyes amit csinál DE ne szolj bele mert a végén még te leszel a tudálékos barátnő.Ö igy látja jónak,az én sogornöm meg sem méri a gyerek lázát de ha érzi a homlokán hogy melegebb akkor már adja a lázcsillapitot a gyereknek,és ezt ö maga mondta.DE nem szolok bele mert az ö gyereke nem az enyém.
2018. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, ő sem méri meg de már adja. Akkor hagyom. Csak olyan rossz, rengetegszer adott mar neki indokolatlanul.
2018. okt. 7. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem semmi közöd hozzá.
2018. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha egyszer baràtnők vagyunk ès MINDENT megbeszèlünk, ezt miért ne?!
2018. okt. 8. 08:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megbeszélném vele. Nem hiszem, hogy jó taktika, ha homokba dugjuk a fejünket. Akár májkárosodása is lehet, vagy hozzászokást is okozhat. Miért kellene tétlenül nézni, hogy árt a gyerekének?
2018. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kerdezes es sajat tapasztalat elmondasa. Szoval kerdezd meg, miert ad neki (lehet, hogy volt lazgorcse korabban, es a gyerekorvosuk nem tudja, hogy annal sem segit, ha ad, mert regen arra rogton mondtak, hogy adjon mar kis hoemelkedesnel is). Itt esetleg kiderulhet olyan is, amire te nem gondolsz.


Aztan elmeselheted, hogy te nem szoktal, mert te ugy tudod, hogy majkarosodast okoz, es erdekel teged, hogy miert kell ilyen gyorsan mar adni, mert szeretnel tajekozott dontest hozni te is, es a ti orvosotok nem javasolta.


Olyat ne csinalj, hogy azt mondod, hogy neki mit hogyan KELLENE csinalnia, meg hogy kijelented, hogy amit csinal, az a gyereknek biztosan nem jo, meg ha te magad igy is erzed, mert igy tuti, hogy atmegy majd vedekezesbe a dolog a reszerol, esetleg tamadasnak veszi, meg ugy ertelmezi, hogy szerinted o nem jo anya. Az ovatos enkozles sokkal celravezetobb lehet, aztan ugyis ugy csinalja, ahogy jonak latja.

2018. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már párszor elmondtam neki egyèbként, mármint céloztam rà, hogy minek... de ők a gyógyszert úgy kezelik, mintha vmi cukorka lenne kb.

Nem, nem volt lázgörcse soha, sőt magas láza se volt soha (minden nap beszèlünk kb. 3 órán keresztül), hiszen amint melegebbnek érzi, már nyomja is bele a szirupot. Esèlyt sem ad, hogy felszökjön a làza. De kisebb koràban is ha èjjel sirdogàlt, mi volt az első?! Kapjon szirupot, mert biztos vmije fàj...

2018. okt. 8. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!