Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is nagyban befolyá...

Szerintetek is nagyban befolyásolja ez, hogy milyen nevek tetszenek?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon nagy mértékben függ az, hogy milyen nevek tetszenek neked, illetve, hogy az adott névről mi a véleményed, hogy ismersz-e az adott névhez személyt, akit tudsz kapcsolni hozzá, ha eszedbe jut a név és mi a véleményed a személyről.


Pl. a környezetemben nagyon sokaknak tetszik a Szabolcs név, nekem a volt osztálytársam jut eszembe róla, aki kövér volt és büdös állandóan. De pl. az első edzőm, akit nagyon szerettem, az Ádám, és a mai napig nagyon tetszik ez a név.


2018. okt. 9. 19:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Befolyásol persze.

Nekem nagyon tetszik az Emese , de a férjem volt barátnőjét is így hívják, ezért fel se merülhet.

Amíg nem ismertem egy undok, rosszindulatú Tamara nevű nőt addig ez a név is kedvenc volt, most mindig a nő ugrik be róla, pedig maga a név azóta is tetszik

2018. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Valamennyire biztosan befolyásol, de engem inkább csak negatív irányba. Tehát, hogy olyan nevek nem igazán tetszenek, amivel kapcsolatban valami rossz emlékem van.

Viszont a kedvenc neveim olyanok, amiket egy ismerősöm se viseli.

2018. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!