Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog majd szabalyosan kuszni?

Fog majd szabalyosan kuszni?

Figyelt kérdés
A babam mar egy honapja kuszik,de nem szabalyosan,a ket karjara tamaszkodva huzza magat,felhuzza a labat oldalra (hol jobbot hol balt).Voltunk devenyesnel,picit le volt tapadva az izom,ez rendbe is jott.Volt valaki hasonlo helyzetben, hogy nem kuszott szabalyosan, de aztan maszott rendesen?
2018. okt. 12. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém egyáltalán nem kúszott, hanem szabályosan mászni kezdett, dévényes azt mondta, nem kell feltétlen kúszni, mászás, vagy kúszás legyen meg.
2018. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
A babák nem olvassák ezeket a kitalált elvárásokat. Úgy mozognak, ahogy nekik megfelelő. Sőt: Van amelyik kihagy valamilyen fázist, még is rendesen fejlődik.
2018. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Az én fiam sem kúszott, hanem dupla karral (néha persze egy-egy karral is) támaszkodva húzta magát előre. Inkább a lábával hajtotta és a karjával csak húzta magát.

Később "ahogy a nagy könyvben meg van írva" időben kezdett el mászni. Semmi baja azóta se.

2018. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor semmi ok aggodalomra,majd maszni fog ugy ahogy kell :)

Köszönöm szépen.

2018. okt. 12. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam, 2 hetet kúszott, azt is féloldalasan. Tsmt-re vittem, kb két alkalom volt utána nem kellett vinni, de nem is lett volna értelme mert átváltott mászásra ami már teljesen szabályos volt.
2018. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. okt. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!