Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos fiam nem akar...

9 hónapos fiam nem akar mászni, kúszni meg persze a hasárol a hátára fordulni inkább menne már. Hogyan tudnám rávenni hogy másszon meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Gyogytornára is hordom már 2 honapja de nem használ semmit.
2017. júl. 13. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
9 hónaposan még nem fordult át? ... A gyerekorvos mit mond? Nem utalt be neurológus szakorvoshoz?
2017. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem,és voltunk fejlődésneurologián ott azt mondták hogy nem is fog mászni hanem egyböl menni fog az étfordulásra meg annyit mondott hogy lepedöre fektessem le és avval forgassam de hiába csinálom nem használ semmit azota se fordul át. Hasra fordulni azt már tud de vissza még nem.
2017. júl. 13. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dévény tornán voltatok? Nekünk az segített az átfordulásban. Pár alkalom kellett, meg megmutatta a mozdulatokat, hogy itthon én hogy tudom ösztönözni.

Ott mondták, hogy ha 10 hónapos koráig nem mászik, mindenképpen vigyem vissza. Szerencsére 8 hónaposan megtanult.

Nekünk nagyon sokat segített a mozgásfejlődésben a Dévény. Most 9 hónapos és már feláll és kapaszkodva lépeget.

2017. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem volt. Szo volt már rola hogy menjünk a Dévény tornára de a gyogypedagogusunk annyit mondott hogy majd megbeszéljük de eddig semmi hir rola hogy akkor vigyem-e vagy ne.
2017. júl. 13. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem akkor minden tovàbbi nélkül keress egy jó Dévényest. Én már eddig sem vártam volna. Én is magamtól mentem, nem vártam senki véleményére. Nem is bántam meg. Előnyére vált a kislányomnak! Én angyon ajánlom.
2017. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2017. júl. 14. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!