Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babája lefejt...

Akiknek a babája lefejt anyatejet kap cumisuvegbol, ha elmentek valahova, hogy viszitek el ha nem lehet melegíteni? Mennyi időt van el a cumisuvegmelegentartoban?

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Termoszban forró víz..aabba állítom bele

Vagy kérek valahonnan forró vizet ( kávézó.. Stb)

Úgy tervezem az utam, hogy ezek biztosítottak legyenek

2018. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem “romlik meg” hűtés nélkül addig?
2018. okt. 15. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:

6 órát kibír szobahőmérsékleten.

Amúgy lehet kapni tejtároló szütyőt amibe pont belefér a cumisüveg pici jégakkuval (Avent), én azt használtam ha hosszabb útra mentünk. De a sima jégakku egy jól záró táskában megteszi.

Melegítés: Simán bementem benzinkúthoz és kértem meleg vizet vagy hogy tegyék be tizenöt mp-re a mikroba.

De volt olyan is, hogy forgalmi dugóban fél órát melegítettem a térdeim között a cumisüveget, hogy langyos legyen a tej.

(A felháborodóknak jelzem: mindhárom gyerekem - ketten egy ikerpár - simán túlélte a csecsemőkorát, pedig nem ültünk végig otthon)

2018. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


3-as jól írja


Egy dolog

Tejet a mikróba nem azabad betenni( hamar szétcsapódik)

2018. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!