Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a pocakjában sokat...

Akinek a pocakjában sokat mozgott a baba ill. keveset, utána is olyan habitusú maradt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rengetegett mozgott és most is majdnem 1 évesen egy zsizsik!
2010. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az én babóm most 8 hónapos és örökmozgó.Nincs olyan pillanat hogy ne járna vagy a keze vagy a lába, de a pocakba nem vitte túlzásba a mozgást.Rúgott egy kettőt, kinyomkodta magát, hogy tudjuk jól van, de olyan ficánkolásokat mint miután megszületett odabent nem csinált.
2010. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Totál ugyanolyan, egy dolgot kivéve: pocakban nem hagyott éjjel aludni, "idekint" viszont nagyon is jó alvó.
2010. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én 6,5 hónapos fiam is örökmozgó születése óta, mindig jár keze-lába, keveset alszik. De a pocakomban nagyon nyugis volt, minimálisat mozgott, hagyott aludni, az ultrahangokat is rendszeresen végigaludta. Kialudta magát a 9 hónap alatt, remélem 9 hónapos kora után megint fog aludni! :-D
2010. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 24. 11:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam úgy "ugrált" a pocakomban, hogy néha azt hittem kirúgja az oldalát és ott jön ki. Most 14 hónapos azóta is örökmozgóóóóó!!!!
2010. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az enyém sztem átlagos mennyiséget mozgott a hasamban, se túl sokat, se túl keveset. ehhez képest egy zsák bolhával felér. még apró csecsemő korában is állandóan hadonászott, járt keze-lába...azóta se áll meg soha. 18 hós.
2010. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam a pocakomban szinte semmit nem mozgott, komolyan 2 naponta mentem a dokimhoz szivhangot hallgatni...mert ugy féltem,h vmi baja van,h nem érztem mozogni volt,h napokig!!!! Erre ma 11 hós:tegnap óta jár...5 hósan mászott és felállt (szinte egyszerre kezdte el!) szal mondhatom,h egy örökmozgó lett!! Idekint érdekesebb mint odebent volt!! :)
2010. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mozgásra nem emlékszem,azt viszont feljegyeztem,hogy mindig 6-kor ébredt.és idekint is 6-kor ébresztő van.
2010. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Babám igen izgága volt a pocakomban.Ez kint sem változott."Le sem lehet lőni" a szó jó értelmében.Egész nap ficánkol.Ha már fárad akkor is képes órákig ficánkolni.Én erőltetem rá az alvást,mert pihenni azért kell.

10hós baba anyuja

2010. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!