Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba elhal az anya...

Ha a baba elhal az anya pocakjában annak milyen jelei lehetnek? -ha még orvos ezt nem erősitette meg, én mit érezhetek? Ez esetben egyből elmúlik az émelygés, hányinger, és a mellek feszülése?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Miből gondolod, hogy elhalt a baba? A tünetek nem múlnak el egyből, ha esetleg a baba már nem élne, mert azok nem az élő baba miatt vannak, hanem a hormonok miatt, aminek idő kell a kiürülésre.
2009. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszodat....hát nem is tudom, olvasgattam itt a régebbi kérdés-válaszokat, és egyikben azt irták,ha fájdogál a has, a derék az arra utalhat,hogy a baba elhalt.

Vagy esetleg csak a testem változik, készül az anyaságra?

Enyhe menstruációs fájdalmak, a derekamnál.Ez mire utalhat?

Amugy más problémám nincs.

Lehet, csak stuffolom magam?

2009. ápr. 24. 15:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért halna már el? Nem szabad ilyenen gondolkozni!Van egy védangyalod neked, egy védangyala neki, bízz bennük. A jó dolgokon álmodozz, ne ilyen hülyeségeken!

Ha semmi bajod, az jó, nem pedig baj. Sok végig semmi ilyesmit sem érez a terhességben. A középső harmad nyugodt szokott lenni, tünetmentes.

2009. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ok!:)nem idegeskedek feleslegesen...az a kicsinek sem tesz jót.Mégegyszer köszönöm a megnyugtató választ!!!

Szép napot!

2009. ápr. 24. 15:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ilyeneken ne járjon az agyad szerintem :)

A derékfájás, hasfájdalom nem függ össze ezzel. 35 hetes vagyok , eddig minden oké , de nekem is feszült volt már jópárszor a hasam ,hiszen nő a méh; ez pedig ezzel jár!

Ha nagyon válaszolni kell, ennek a jele inkább a vérzés, rosszullét. (görcsölés)

2009. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem.Lehet, butaságnak tűnik ez a kérdés, csak még nagyon az elején tartok (10 hét) és nagyon nehezen sikeredett a baba.3 évet vártam rá.

Boldog Babavárást Mindenkinek!-és köszönöm a válaszokat.

2009. ápr. 24. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom! A derékfájás és az enyhe görcs a természetes velejárója a terhességnek. Ahogy tágul a méhed, húzódnak a szalagok, ezek okozzák a kisebb görcsöket. Ha baj lenne (de nem lesz, ne gondolj ilyenre!) az NAGY görccsel jár... Nekem az első terhességem halt el és bizony eléggé begörcsöltem. Szóval ne pánikolj, ne is olvass ilyenekről, mert nem szabad az ördögöt a falra festeni! Élvezd a pocakosodást!


Boldog babavárást!

2009. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmiféle tünetem nem volt, mégis elhalt 10 hetesen.

De nem szabad ilyenekre gondolni!

H ne én legyek a negatív példa, azért hozzáteszem, h most van egy fél éves babám! :)

Ne gondolj ilyenekre, csak pozitívan!

2009. ápr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,biztos nincs semmi baj,ilyenekre ne is gondolj.

A deréktáji és mensi szerű fájdalom inkább természetes.

Nekem is sokáig ez ment és tudtam hogy nincs baj,csak alakul a testem. Sajnos nekem tavaly szeptemberben elhalt a babám 11 hetesen és semmilyen tünetem nem volt,ugyanugy éreztem magam mint addig. Átlagosan. Csak mentem az uh-ra és ott közölte a doki hogy legalább két hete nem él. Most 21 hetesek vagyunk és eleinte sokat húzodott a derekam meg a hasam alja,kinlódtam és lám óriási pocim van. Ugyhogy ne ijedj meg ezektől a jelektől és butaságokat ne beszélj be magadnak...

2009. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Igen, azt elfelejtettem megkérdezni, hogy hol tart a terhességed. Mostmár tudom, és még tényleg az elején jársz. Itt elég sokmindenről lehet olvasni, ami nem árt, de nem kell mindent komolyan venni. A mensis fájdalom az természetes, nő a méhed, ahogy írtad, a tested készül az anyaságra. Annak pedig, hogy elmúlnak a tünetek, inkább örülj. Nekem pl. semmi tünetem nem volt, összesen 3-szor hánytam az első 12 hétben és ennyi. Azóta sincs semmi bajom. Mindenkinek a szervezete másképp reagál a hormonváltozásokra, van olyan, aki végig rosszul van; van olyan, aki meg sem érzi. Ezek miatt ne stresszelj! Hamarosan mész az ultrahangra és ott láthadod, hogy minden rendben! (Az én babám a 12 hetes ultrahangon végig ficánkolt, a szonográfus nő alig tudta "elkapni". Simogatta az arcát, keze-lába egyfolytában járt, nagyon édes volt. El is sírtam magam egy kicsit a boldogságtól, hogy milyen élénk az én kis drágám.)

Minden rendben lesz, nyugi!

2009. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!