Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezessem be a tápszert...

Hogyan vezessem be a tápszert a 7 hetes babámnak? Estére kevés lesz a tejem, nem lakik jol vele.

Figyelt kérdés
Mennyit adjak neki először? Szoptatni akarom még, így szopi után kellene gondolom, csak nem tudom mennyit. Hasfájós, nem szeretném túletetni. nehogy elpuffadjon
2018. okt. 18. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, mennyi szopizik, úgyh próbàlkozni kell. Csinàlj egy keveset, max csinálsz újra. Kitapasztalod, hogy jó. Èn csinàlnèk kb. 30 ml tàpit.
2018. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szaporítod inkább a tejed, hogy elég legyen neki? Ilyen tájban pont van növekedési ugrás is, egyszerűen tedd többet mellre. Be fog állni a szükséges mennyiség!
2018. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Hatalmas hasfajas lesz a vege ennek a vegyesnek, en szoltam. Dontsd el h melyiket adod neki de egyutt csak rosszabb lesz. Tapasztalat. A csak tapszer szuperul bevalt nalunk.
2018. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is borzasztó hasfájás volt , míg mind kettőt kapta 3,5hónapig. Aztán mi is maradatunk a csak tápszernél , és el is múlt a hasfájás.
2018. okt. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Miert kell riogatni a kérdezőt, hogy tuti hasfájás lesz a vége? Nekem is 3 honapig vegyesen kapta az anyatejet és mellé a tápszert. Nem volt hasfájós. Szerintem többet árt, ha nem kap elég táplálékot a gyerek, mintha kipróbálja a tápszert.

Szerintem kezd 30 ml-el, ha elfogy, tudsz még csinálni. 🙂

2018. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat igen. Megijedtem, mert alapból szokott fájni a hasa. Nagyon remélem nem lesz rosszabb. Akkor kevéssel megpróbálom, hátha nem lesz gond. Beba ha-t próbálok
2018. okt. 19. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta érzed úgy, hpgy kevés a tejed, de nekem most 6 hetes a babám. Múlt héten én is hasonló cipőben jártam és elkezdtem gyakrabban szoptatni es engedni, hogy addig szopizzon ameddig csak akar. És 2 nap alatt feltornázta a mennyiséget! Már 120-140-et tud enni egy mellből. Ha mégis azt választod, hogy adsz tápszert fecskendővel vagy pohárral add, mert nagyon könnyen át tudnak állni a cumisüvegre. Ajánlom a More Milk kapszulát, nekem segített, csak az ára húzós sajnos.
2018. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!