Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pelenkát vesztek...

Mennyi pelenkát vesztek akciókor? Csak a havi adagot vagy többet?

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyelőre 2 csomagnál többet nem merek (88 db,108 db megapack)


Gyorsan nő a lányom, nem tudom legközelebb az a méret kell-e

( előzőleg 20 db pelenka megmaradt)

2018. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jó akció van, akkor bevásárolunk előre több hónapra is akár.
2018. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Fiamnak mar pents-bol 6os meret kell, de meg nincs ket eves, tavasszal kezdjuk a szobatisztasagot, ha ugy latom leszen all ra.

Akciokor, ezert kb 120-150db-ot veszek, mire elfogy ugyis jon az ujabb akcio (tesco, dm)

2018. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pants 4bol legutoljara kb 300at vettem (3 megapack) juniusban. Kb 1honapja fogyott el, nekunk az akkor megérte es tudtam, h nem növi át. Kettes harmas meretnel nem vtam ennyire bator.
2018. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mérettől függ, a négyes méret pl. elég univerzális mi kb. hat hónapos kortól 2,5 éves korig azt használtuk, úgyhogy abból mertem venni. Most három éves, még jó rá az ötös, vagy hatos ( márkától függ )de már nem vásárlnék be , mert haladunk a szobatisztasággal.

Hármas méretet az kb. egy hónapig használt, abból pl. csak pár csomag kellett.

2018. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Soha nem vettem egy csomagnál többet.
2018. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg bátran 2-3 havi adagot de 15 hónapos és libero 6-ot hord. A 3 éves éjszakára szintén. A kicsi nagyon husis. De a nagyobb is 6-ost hordott ennyi idősen aztán egyre kevésbé volt husis, nem nőtte ki a méretet. Az látszik, hogy a kicsi se fogja egy ideig..


De volt olyan is, hogy 1 havit se mertem megvenni egyszerre, mert egyre kisebbnek tűnt a pelenka.

2018. okt. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Mi simán megvettük az éves adagot vagy többet ha nagy akció volt. Az se gond ha marad, simán el lehet adni. Mivel akciósan vettük így bukás sincs rajta.

Illetve első gyereknél tudtuk, hogy lesz második, így neki félre raktuk ami maradt, aztán ami neki se kellett azt eladtuk.

2018. okt. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Másfél-két havi adagot veszek meg akciókor. Több is lehetne, de nincs helyem tárolni, mire elfogy úgyis jön a következő akció. 4-es pelust hord a fiam, egy éves, még nagyon messze van a kinövésétől.
2018. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8

Azt ugye tudod,hogy ezeknek is van szav. Idejük?

( a benne lévő zselésítő miatt)

2018. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!