Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen pelenkát használtok?...

Ti milyen pelenkát használtok? Létezik Libero/Pampers/bolti pelenkákon kívül olcsóbb, de minőségi megoldás?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igaz már bugyipelusozik,nem nadrág, de mülleres beauty baby nekünk most nagyon bevált, jobb mint a libero amit eddig használtunk. DM-es is jó sajátmárkás.

Amúgy még nadrágpelusba rendeltem anno még ami nagyon bevált az a Pufies pelenka volt.

2018. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pampers, egész jó még a babylove, dm-es, de mi úgy spórolunk, hogy vettem pár mosható pelust, és kétnaponta azt használom, aztán este kimosom, másnap szárad, könnyen kezelhető, de mondjuk egy teljes szett moshatóból is nagyon drága.
2018. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Lupilut használunk.

Sose ázott át

2018. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Babylove és babydream mindent ver a gyerekeimnél!
2018. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Modern mosható pelenkát. Szép, bőrbarát, olcsóbb és ráadásul környezetbarát is.
2018. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Internetről szoktam rendelni a Liberot, ha akcios. Majdnem hogy olcsobb, mintha a sajatmarkast vennem meg. Volt, hogy 3db megapack liberot vettem 12000 ftert. +ott vannak a liberopontok, amiket sok hasznos dologra be lehet váltani.

És az sem mellékes, hogy a libero nem kesziti ki babám popsiját. Így este fürdés után szoktam csak krémezni.

2018. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Muller,dm,rossman sajat markasai is szuper pelusok.

Nappalra ezeket hasznaljuk,ejjelre liberot.

2018. júl. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sokat kipróbáltunk, de csak a zöld Pampers vált be. Akkor vettem sokat kuponnal, amikor akciós volt, így elég olcsón megúsztam.
2018. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, most én is megnéztem az árakat, és a Pampers vagy Libero is hasonló vagy épp olcsóbb áron van (akció nélkül - Tesco) mint a sajátmárkások - bár én csak az újszülöttet néztem. Mosható peluson gondolkodtam korábban, de rájöttem hogy az első időszakban épp elég zűr lesz, inkább később próbálkoznék vele.
2018. júl. 24. 08:33
 10/16 katoanyo válasza:
0%
Azt a leborultját!!! Hát eltűnt az én hozzászólásom? Ejnye már ebben a világban egy idős hölgy nem fejtheti ki véleményét.....
2018. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!