Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekülést szeretnék venni....

Gyermekülést szeretnék venni. Milyet ajánlotok? Elsősorban jó minőségű, de azért nem túl drágára gondoltam.

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos, lassan kicsi neki a hordozó, ráadásul üvölt is benne. Ja, és most kicsivel több mint 8 kiló, úgyhogy a 9 kilóstól felfelé méretűek érdekelnek.
2010. jún. 24. 13:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi a nem túl drága az relatív szerintem. Nekünk Besafe van, jó a töréstesztje is, jól néz ki, a lányom is szereti. Szeret benne ülni is és alváshoz is jól szuperál. Azt hiszem kb. 50 ezer forint körül van. Ha isofixeset szeretnél az drágább. Nekünk azt nem lehet bekötni így maradtunk a sima verziónál.

Egyébként azt javaslom nézz utánna az ADAc teszteknek, illetve az ülést próbáld bele az autótokba és magát a gyereket az ülésbe is!

2010. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekünk BébéConfort Axiss van(9-18 kg),elég jók a tesztjei,80000 ft-ba került.
2010. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk ez van,ez kb 3-4éves korig jó.


[link]

2010. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a múlt szombaton vettünk a bredonban Concord-ot 38990 Ft volt!

9-36 kilóig jó Előre is és hátra is (menetiránnyal megegyezően) lehet bekötni,övzáró csattos,és dönthető!Ma aludt el először benne a lányom!Nagyon jó a biztonsági öve!dupla héjszerkezetes,és nagyon kényelmesnek tűnik!

Nekünk bevált!

2010. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 2 hete vettünk Concord ultimax ülést a Brendonban(pedig,azt mondtam,hogy én ott soha nem fogok vásárolni olyan drága).Most akciósan 44.990. Az ADAC teszten jó minősítést kapott,a babánk szereti.4 fokozatban dönthető,5 pontos öve van,háttal,szemből az autó övével beköthető.Én ragaszkodtam ehhez,állítólag az egyik legbiztonságosabb ülés.
2010. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Ha valakinek van ötlete, hol lehet még jó ülést a Brendon-on kívül venni, nagyon örülnék.

2010. jún. 25. 08:27
 7/27 anonim ***** válasza:
Mi top rider-t vettünk, amit sokan leszóltak már, de bevált. Utánaérdeklődtem, elmondták, hogy a chicco gyártja, a töréstesztje 3 csillagos. A legjobb ülések nagy része is csak 4 csillagos, úgyhogy ez jónak mondható. És az ára sem horror, 24990-be kerül, a fiam szeret benne aludni is, és utazni is.
2010. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Mi Espiro Optimát vettünk,és nagyon-nagyon jó!30ezer ft volt.Dönthető,az üléshuzat anyaga és a töréstesztje is nagyon jó.
2010. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Küldenél linket az Espiro töréstesztjéről? Köszi

2010. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
A jó üléseket leginkább a brendonban, mert kizárólagos szerződésük van a gyártókkal. De nézz utána a neten. Nekünk egyébként kiddy ülésünk van (szintén Brendonos és 80 körül van), ez szintén jó minősítést kapott mindenféle teszten és amiért ezt választottuk (és sokan nem), hogy nem öv van benne, hanem pajzs. Persze 4 éves kor felett már azt nem használjuk így majdnem mindegy. De addig is biztonságosabbnak ítéltük. És a gyerekek is nagyon szeretik, pedig elég fura.
2010. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!