Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újra 3 év a Gyes? Sziasztok...

Újra 3 év a Gyes? Sziasztok ez a videó engem nagyon felhúzott, ki mással, ha nem veletek lehet megbeszélni?

Figyelt kérdés

[link]



Igen Mo.-on ez egy kényszerhelyzet, de ne hasonlítsanak össze más külföldi országokkal.

1. a gyereknek ebből semmi+ előnye nincs társadalmilag már miért is lenne mikor 3 évesen muszály beadni vhová és én egyből jobb esetben 8 órát megyek dolgozni de az átlag 12-18 stb és szinte nem is látom a gyermekem, igen jobb lenne mindenkinek, mint kinn 4 órában vissza is mennék 1 éves korában ha ezt lehetne, és persze nem kerülne többe a bölcsödei elhelyezés , mint amennyit keresek.

Ha lenne lehetőség arra, mint külföldön, hogy 4-6 órában dolgozzak(persze otthon még ne kelljen a melóval foglalkozni, mert nekem 8-10 óra után még azt is kellett)reális fizetésért , bölcsödei elhelyezés munkahely közelében megoldva akkor nem "vakarnám itthon a seggem" 3 évig, ahogy ezt sokan gondolják. Erről miért nem beszélnek?


2010. jún. 24. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még mindig 16:19. Igen, sok az olyan kérdező, akikről írsz, hogy otthon vakarják azt, és semmit nem csinálnak. Érdekes módon Én munka és egy 16 hónapos rosszcsont mellett is el tudom látni a házimunkát is, persze Apa sokat segít, minimum azzal, hogy lefoglalja ilyenkor a leányzónkat.
2010. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kommenteket olvastátok?Anya 111-nek nagyon meg tudnám magyarázni....
2010. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pontosan mi verte ki nálad a biztosítékot, mert tényleg sok igazság van a riportban. Ha jól keresel, így sok járulékot fizetsz, akkor jó sok ember gyesét "szponzorálod", akik kb soha nem dolgoztak. Én úgy gondolom, hogy egy gyereknek nem hátrány, ha már másfél évesen gyerekek közt tölt néhány órát, abban persze egyet értek, hogy nem 12-t. Nekem inkább a nem létező bölcsödei helyekkel van gondom.

Az biztos, hogy Mo-on a szociális hálót totál át kéne alakítani, és akkor aki dolgozik, az kereshetne normálisan, és nem döglenénk bele a dolgozni nem akarók eltartásába. És esetleg azt a + egy évet, akár meg lehetne oldani a férj fizetéséből, ha mindkét fél így gondolná. Szeretném tudni, hogy egy ténylegesen dolgozó emberre mennyi szociális kiadás jut egy hónapban, ami segélyekre megy el.

2010. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!