Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája csak kétben volt el?

Figyelt kérdés
Mettől meddig tartott ez az időszak?ha sír a babám én mindig felveszem.anyósom szerint kézbe fog szokni és nem fogom tudni leszoktatni.még csak 1 hónapos.de mit csináljak vele ha sír?még nem tudom semmivel sem lefoglalni!vagy valamit rosszul csinálok?nappal a babakocsiban alszik meg kanapén vagy a mi ágyunkon de este meg éjjel szopik után csak a kezemben alszik el!van ezzel baj szerintetek?őszinte válaszokat kérek.nem haragszom meg csak tanácsokra lenne szükségem ha esetleg valamit rosszul csinálok
2018. okt. 22. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj, te!

Hányszor kell még leírni, hogy nem baj. Nem akar majd örökké a karodban lenni.

De ha fáraszt, kösd magadra.

2018. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit se csinálsz rosszul. Nincs ezzel baj.


[link]

2018. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem kezdett forogni, majd kúszni-mászni nekem is sokat volt kézben, hat hós koráig ölben altattam.Aztán már minden sokkal jobban érdekelte, nem igényelte annyira, hogy ölben legyen.

Most 16 hós és alig tudom felvenni, folyton megy, csak akkor jön ölbe ha elesik.

Nem csinálsz semmit rosszul.Még pici, változni fog.

2018. okt. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!