Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zsófi Leila vagy Szofia Lina?

Zsófi Leila vagy Szofia Lina?

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok a helyemben? :)

(A Zsófi az direkt nem Zsófia)

Ami szóba jött még név az Fruzsina és Kloé.



2018. okt. 28. 12:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
7%
Nekem a Lina és a "Kloé" tetszik, de nem lehetne Chloe? :)
2018. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Jesszusom... hát, ha nagyon muszáj lenne, akkor Fruzsina Leila de igazából egyiket se


Zsófi-komolytalan becenév, szívni fog vele rengeteget

Leila-kisebbségi

Szofia-tucat, minden 4-5 kislány vagy Szofi, vagy Szofia, vagy Szófia

Lina-szintén becenév

Fruzsina-ez egész okés

Kloé-kloáka..röhejes magyarba erőltetni egy külföldi nevet.

2018. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első! Mo-n csak így lehet adni.

Második, köszönöm a véleményed.

2018. okt. 28. 12:14
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a Zsofi es a Leila is tetszik, de valahogy nem passzol egyutt a ketto. Szofia Leilat adnam szerintem. A Kloe es a Fruzsina nem tetszik. Amugy egy Leila sem kisebbsegi, akit ismerek...
2018. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha ezek vannak csak, akkor a második változat. Nem adnék becézgető nevet a gyerekemnek.


Leginkább azonban a Fruzsina tetszik, így, magában. Nem tenném hozzá sem a Kloét, sem Lejlát, sem a Linát. Minek?

2018. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Zsófi így becézve folyton adminisztrációs problémát fog okozni, lehet magyarázkodni minden egyes alkalommal ami egy idő után nagyon fárasztó lesz előbb nektek, majd a gyereknek egész életében.


Zsófi Leila nem illik össze.


Szofia Lina jobb választás, bár én a Szófia alakot magyarosabbnak érzem. Ez egész jól működik együtt, bár tény hogy elég gyakori, de ez nem mindenkit zavar.


Fruzsina szép név, de ha mindenképp kettőt akartok a felsoroltakkal sehogy nem illik össze.


Kloéról nekem a klotyó, kloáka szavak ugranak be, úgyhogy ezt nem erőltetném.

2018. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Leila az cigányos,Szofi az cigi név,Kloé meg kutya név.Lina az tetszik meg a Fruzsina elmegy de az meg fruska.
2018. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon furak ezek a nevek osszeparositva. Teljesen utik egymast. Minek egy Zsofinak, aki leirva is Zsofi, becezve is Zsófi,a vilagon mindenki Zsofinak fogja hivni, egy masik nev, raadasul egy olyan teljesen mas karakteru, idegen hangzasu mint a Leila??

Ugyanigy a Szofiahoz es Fruzsinahoz sem tudnam elkepzelni egyiket se a masik 3 kozul. Raadasul egyik parositas sem dallamos, mind rosszul hangzik.

2018. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Egyiket sem választanám, nagyon nem összeillő párosítások. Önmagában a Fruzsina lenne jó, vagy a Zsófia (a-val a végén). Esetleg a Szófia (hosszú ó-val). A többi magban sem tetszik, második névként sem.
2018. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A Zsofival így ebben a formában tényleg sok maceraja lenne.

Zsófia Lilla

Zsófia Kinga

Zsófia Linda

Zsófia Míra

Zsófia Kíra

Zsófia Milla

2018. okt. 29. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!