Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerősítőt kaphat...

Milyen immunerősítőt kaphat egy négy éves kisgyerek, aki állandóan beteg, amióta óvodába jár? Van egy 20 hónapos kistestvére is, aki szintén sokat beteg, hiszen a nagyobbik folyamatosan fertőzi.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ami bevált az a "cebion 2X multi". 1 éves kor fölött adható naponta.
2011. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a legjobb immunerősítő, ha minden nyavaját elkap. Nem baj ha a kicsit is fertőzi, így ő már védve lesz és nem fogja elkapni mikor ovis lesz. Általában ez a tapasztalat tesók ritkán betegek oviban.

Mondjuk azért hogy ne legyen súlyos, csak pár napos otthon létekkel megússzátok, adhatsz neki pre és probiotikumokat.

2011. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó betegséggel 3 hétig volt itthon a kislányom.
2011. ápr. 21. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Immunotrofia,mi ezt használjuk.
2011. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy vagyunk mi is. HÁrom hónapja ovis a nagy, de két hétig van itthon, egy hetet oviban, aztán kezdődik megint minden előről. A kistesó mindent elkap, már nagyon fáradt vagyok én is, mert én is állandóan lebetegszem. Én még nem adok nekik semmit, viszont elkezdtem nézegetni a neten a gyógynövényeket, és már a gyógyszert sem veszem meg, amit a doki felír, haenm teákat kezdtem készíteni. Most például borsmentateát csináltam nekik köhögésre, és lehet, hogy véletlen egybeesés, de a köhögésük csillapodott.Persze nem visszük túlzásba, mert fel kell köhögni azt ami nem odavaló, de legalább éjszaka tudunk aludni. Én is abban bízok, amit a korábbi válaszoló is írt, hogy a sok betegség előbb utóbb megedzi őket.
2011. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Béres csepp c vitaminnal az a legjobb.
2011. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 23. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!