Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Föztem husis fözeléket, de...

Föztem husis fözeléket, de kicsit sok sikerült,3. -ik nap is odaadhatom a babának, vagy csak 2 napig. és hagymát mikortol tehetek a fözibe? 6 honapos kortól lehet vöröshagyma?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam 3.nap odaadni neki.Nem vagyunk finnyásak,de mi is csak ritkán esszük meg 3 naposan a kajákat.Én adok neki hagymás hamikat.Paprikás krumpli is evett már (turmixolva).
2010. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még nem adtam neki,mert elég hasfájós volt,Viszont egy két kanál olyan ételt evett amit mi szoktunk(volt benne hagyma)de nem lett semmi baja.Ha nem melegítetted,többször,akkor szerintem igen.Én legalább is odaadtam neki,és nem lett baja tőle.
2010. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább ne add neki oda. Ehet hagymásat, de először csak 1-2 kanállal adj a hagymás ételből és figyeld, hogy nem fáj-e a pocija.
2010. jún. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!