Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislänyom tegnap kapott...

Kislänyom tegnap kapott elöször üveges gyümölcsöt de csak a felet ette meg! Ha betettem a hütöbe akkor ma meg odaadhatom neki? Es ha igen akkor hogyan melegitsem meg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, ma még megkaphatja

megmelegítheted úgy, hogy kiveszed most a hűtőből és déluán megkapja, addigra szobahőmérsékletű lesz, beállíthatod az üveget egy lábosba, amiben meleg víz van vagy berakhatod a teteje nélkül a mikróba, ha nincsenek averzióid a használatát illetően.

2011. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor kiveszem most mert nem akarom mikrozni mert akkor tul meleg lesz!
2011. okt. 20. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az első leírta. Én annó melegvizes edénybe állítottam, mert rendszeresen elfelejtettem időben kivenni, vagy a babám változtatott és nem akkor akart enni, mikor én adtam. :)
2011. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olvasd el az üvegen, mindegyikre rá van írva hány nap/óráig jó!
2011. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amúgy meg nem kell percekre berakni,csak mondjuk 10-15 mp-re és nem lesz meleg....! :) Vagy te tudod milyen gyorsan melegít a mikrótok és annyi időre,hogy ne melegedjen túl..

én pl egy nagy danone pudingot kb 15-20 mp-re rakok be,ha kicsit átkell melegíteni..és akkor nem lesz jéghideg..

A lényeg hogy ne felejtsd el átkeverni,akárhogy is melegítessz! :)

2011. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!