Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukott vagy hányt a baba? Baj...

Bukott vagy hányt a baba? Baj van?

Figyelt kérdés

6 hónapos babám evett egy kis adag szokásos pépet most délután. Nem sokat kb 30-40 gramm. Nála ez a max.

Utána nagyon elálmosodott.Leraktam. De mostanában amióta fogzik nagyon sír az ágyban. Amit én nem tudok hagyni kb 10percig fogtam a kis kezét de nem nyugodott. Így kivettem és a mi ágyunkban tettem ahol szoptattam. Így bealudt de végig járt a kis szája. Kb 25 percre rá felébredt. Ahogy felvettem teljesen elernyedt és egy jó nagy adag tejci és víz jött ki. Az ő az én ruhám de még a földön és egy durva adag landolt. Nem volt darabos inkább vízszerű. Utána meg bágyadt volt pár percig. Azóta 30 perc telt el és mosolyog.

Nagyon megilyedtem. Mit tegyek most??


2018. nov. 2. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem bukott. Vissza jött neki
2018. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez hányás.
2018. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is hányásnak tűnik, igazából nem csinalnék belole gondot ha nem fordul elő ujra...egyéb betegsege nen volt a kozelmultban?
2018. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha már mosolyog, nincs baj. Megkönnyebbült a gyomra a hányás után.
2018. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem volt beteg. Lázat mértem és nincs. Azóta is "dumál" nevét jár keze lába.

Talán túl sok volt a kaja neki. Erre gondoltam.

De nagyon megijedtem 😑 Ő nem bukott még eddig.

2018. nov. 2. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hányás az sugárban jön ki, a bukás csak kifolyik. Na de ettől megijedni?! A babák folyton buknak, semmi különös nincs ebben. Ha hányt (sugárban) és megint fog akkor vidd el dokihoz.
2018. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem hányás, az nem simán kifolyik.
2018. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előfordul


Ha nem lázas

Jó a kedve

Akkor semmi baj

2018. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat

Jó lehet túlzás, hogy megijedtem.. sose csinált ilyet. Amióta hozzátáplálom folyton parázok,hogy allergiás rohama lesz vagy mit tudom én.

Azóta 3,5 óra eltelt és minden rendben

2018. nov. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!