Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elment a tejem? A babám ma...

Elment a tejem? A babám ma egész nap nyugtalan. Esti etetésnél sír zokog, tekereg, és a mellem löttyedt puha. Ami fura volt, hogy bukott egyet közben. Volt ma 2 kakis pelus és pisilt is. A baba 12 hetes. (? )

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem kell aggódnod, nem ment el a tejed. Az én kislányom is ( 8 hetes) nagyon nyugtalan, egész nap a cicimen lógott. Szerintem az időjárás miatt lehet... A melled nem baj, ha puha, ez teljesen normális, nekem is csak éjszaka és reggel kemény és feszes, amikor rengeteg tej van benne. napközben nekem is puha. olyan pedig nincs hogy csak ugy elmegy a tej egyik napról a másikra. Ettél ittál ma eleget? Nem idegeskedsz? Ha nyugodt vagy, ittál ma legalább 3 litert, és ettél is, akkor nem lehet nagy gond. van mellszívód? én akkor meg szoktam nyugodni, ha kicsit elkezdem fejni és látom hogy indul. tejleadó reflexed megvolt? szerintem ne aggódj biztos nincs baj a tejjel..

2014. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! a folyadékbevitelre figyelek nagyon, de nem pihenek egyáltalán, a baba a harmadik gyerkőcöm, és nagyon összesűrűsödött minden. a férjem segít sokat, de így sem tudok pihenni. Sokat stresszeltem a héten...
2014. ápr. 5. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Megjött már szülés óta a menzeszed?

Mert nekem mikor ott az idő,hogy meg fog jönni akkor lecsökken a tej mennyisége az első pár napban utána szép lassan vissza áll az eredeti mennyiségre.Ilyenkor az én kisfiam is nyugtalan,állandóan cicizne,csak ő még a tápszert se fogadja el,így hát ilyenkor nehezebben telik az idő...

2014. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap ez én 2hós fiacskám is szinte óránként cicizett napközben,éjjel meg 4,5 órát aludt(ami nálunk nagy szám:)) Mondjuk nekem egész nap majd szétrepedt mindkét cicim...
2014. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Aranyosak vagytok, jólesik a sok figyelmes hozzászólás :) a helyzet sajna változatlan... Talán annyi h reggel szopi utan 60 ml-t ke tudtam fejni, tehát vmennyi tej tutira van. Éjjel borzalmas volt sírt tekergett kínlódott. Most is sír. A cicim fàj a nyúzástól mert rázza marcangolja... A mensim még nem jött meg, ez biztos nem váltja ki. Ja es kaki van ...:o
2014. ápr. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!