Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Refluxos babátoknál mikor...

Refluxos babátoknál mikor lett jobb a helyzet? Mikor nem bukott már annyit, mit evett és mikor lett jobb az alvása? Kapott gyógyszert?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, babánk refluxos, el kell vinni mindenhova és csak érdeklődöm

mindent kibukik, tápszer, víz, fájdalmai vannak, síkit, ááá, szörnyű szegénynek

engem annyira (még) nem visel meg, de őt igen.


4,5 hónapos lesz, kezdjem el szerintetek előbb a hozzátáplálást? tejpépet, ami sűrűbb?



2014. márc. 5. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokat bukik a babám (7,5 hónapos). Én csak a gyerekorvosnak szóltam, ő írt fel másik tápszert ami elvileg bukás ellen van, hát szerintem semmit nem ér... Mondjuk neki nincs semmi fájdalma csak bukik egyet ha kaja után sokat mozog és persze mindig ficánkol. Egyébként adhatsz neki bármi pépeset szerintem, mi almával kezdtük, eszik már mindenféle főzeléket ezek annyira nem jönnek vissza. A tejpép is jó egyébként. Ha már kevesebb tápszert eszik egyébként enyhülni fog ez a dolog.
2014. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom is refluxos. Nekünk rengeteget bukott meg hányt és nem akart enni. Most 16 hónapos de még egy évesen is bukott. Mi gasztron voltunk ott kapott sűrítőt gastrotuss babyt, meg savlekötőt. És nekünk azt mondta a doki hogy a zöldséggel kezdjük a hozzátáplálást, gyomorsava miatt. ÁÁÁ így visszagondolva nagyon sokat kínlódtunk sírtunk... :-( Fél éves koráig csak álmában tudtam megetetni mert ébren csak 20ml anyatejeket tudott megenni. Nagyon sokszor azon izgultunk hogy ki ne száradjon. Az evése meg az alvása a mai napig katasztrófa. Nagyon keveset eszik éjszaka meg 7szer is felkel, de ez már jónak számít. Kitartás!!!
2014. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!