Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit használjátok a vászon...

Mennyit használjátok a vászon hintát/bababölcsőt ha van?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni, csak úgy érzem nincs rendesen kihasználva és azért mégiscsak sok pénzbe kerül.
2010. jún. 25. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Adamo fazonra gondolsz? Az én kislányom imádott benne lenni, ha valami dolgom volt, teregetés, vagy bármi, oda tettem be. Egészen addig állandóan fel volt akasztva, amíg meg nem tanult felállni, mert abba is belekapaszkodott és balesetveszélyes, ezért levettem. Most már csak néha felrakom, de alig lehet belőle kiimádkozni, rossz idő esetén nagyon hasznos. Most volt egy éves. Mi kihasználtuk alaposan, de az is igaz, hogy babafüggő, mert a barátnőméké meg utált hintázni :)
2010. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azza a "fazonra" gondolok. Csak utángyártottra. :D Az egyik fiam 7 hós lesz, a másik már 25 hós. 15-20 kg-ig írják. Talán még a nagy is kipróbálhatja.
2010. jún. 25. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is utángyártott van! Tökéletesen megfelelő :) Szerintem érdemes rá beruháznotok!

Első voltam.

2010. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6,5 hónapos, kb. egy hónapja van hintánk.Neki nagyon bejön, néha az az érzésem abban fog felnőni. Másfél órákat alszik benne (napközben csak abba), ha ébren van kap egy játékot és rugózik. Én áldom a kitalálóját.
2010. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél! Az én kisfiam is a fél életét szinte az adamo-ban tölti!:)
2010. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is van és imádja.Ha nyűgös napja van beleteszem és könnyebb a délutáni alvás is:-)A tesót is majd ebben fogom ringatni.Ismerősöm tud segíteni a beszerzésében ha valakit érdekel.
2010. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!