Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is féltek ha kisbabátokkal...

Ti is féltek ha kisbabátokkal utazok hosszabb úton?

Figyelt kérdés
Fel éves a kislányom, vidékről mennénk kocsival Pestre haza anyumekhoz, anyum vinne kocsival minket, 2órás út de rettegek kb hogy nehogy balesetezzunk... Nekem volt már két autobalesetem lehet ezért, nyugtassatok meg kérlek. Egyszer már lemondtam ez miatt, de jó lenne már haza menni Pestre kicsit....
2018. nov. 5. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem félek. Ennyi erővel ne is biciklizzek vagy sétáljak?
2018. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem , ennek semmi értelme , bármikor történhet baj. Ahhoz nem kell kilépni a házból. Az egyik ismerősöm feleségére otthon rázuhant a szekrény miközben törölte a port.

Nővér vagyok, a legtöbb baleset otthon történik.

2018. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Telekocsizz, ha félsz vezetni.
2018. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy tudom hogy semmi értelme, de valahogy mégis bennem van a félsz a rossz élmények miatt. Szép napot!
2018. nov. 5. 10:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a rövid úton is megtörténhet a baleset, ahhoz nem kell hosszú útra menni.

Amúgy eléggé parázok én is, mikor útra kelünk, mert elég rossz a közlekedési morál erre ahol mi lakunk, határátkelő van a közelünkben, sok a külföldi kamion, némelyik megy mint az eszetlen.

2018. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Havonta járunk haza Pestről Nyiregyházára, lányom 2 hónapos kora óta. Hálistennek soha semmi nem történt. Figyelni kell az utakon ez tény, ha elfáradtok inkább álljatok meg pihenni. Próbálj meg nem rettegni az úton, inkább élvezzétek az autókázást.
2018. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ettől nem félek. Még nem volt 3 hónapos, amikor 10 órát utaztunk Vele.

Az autózással kapcsolatban nekem sokkal nagyobb parám, hogy nehogy bukjon és fulladozni kezdjen (nálunk reflux miatt egyébként is előfordul ilyen) és mivel be van kötve, nem tudom azonnal felkapni.

2018. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd, egy hónappal ezelőtt egy autó besodródott a lakásunk előtt lévő parkba, miközben keresztülhajtott a körülötte lévő járdán és bicikliúton. A csodán múlt, hogy egy járókelő vagy biciklis sem sérült meg. Nem kell ahhoz kocsiban ülni, hogy baleset érjen.


Mi kéthetente utazunk vidékre Budapestről, mert minden rokon 200 km-es távolságban lakik. Ha mindig paráznék ezen, már az elmegyógyintézetben szedegetném az ibolyákat. Amúgy szeptemberben pont Budapesten koccantunk egyet a Váci úton, ami kb. 10 percre van az otthonunktól. Nem a távolságon múlik.

2018. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

En 2 evessel a mai napig felek:(

Tudom hulyeseg de tobbszor ezert mondtunk le videki programot...

Es amugy liftbe szallni is felek vele. Neha muszaj, olyankor vegig rosszul vagyok. Szules elott nem ilyen voltam...

2018. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, én sem voltam ilyen félős sőt... Amúgy nem magamat féltem, viszont azt is tudom hogy a babanak is jobb lenne ha kicsit lazzaban vennem a dolgokat. A lifttel nekem nincs bajom :) :D
2018. nov. 5. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!