Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlanátok? Hiába olajozo...

Mit ajánlanátok? Hiába olajozom 11 hónapos babám fejét, a koszmó nem tűnik el.

Figyelt kérdés
Műtötték a kis fejét, és a vágás(Fültől fülig tart) mentén nagyon koszmos neki, ráadásul jó nagy a kutacsa ott,és nem merem kapargatni.De hiába olajozom be fűrdés előtt em múlik. Érdemes még venni babe sampont?Tudom nagyon drága.
2010. jún. 25. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az is segített, hogy egy picit babafésűvel "megkapargattam" neki, aztán utána kifésültem. De mivel neked ott a vágás is, nem tudom mennyire szabad azt "piszkálni". A kutacsánál mindenesetre én sem merném neki kapargatni. Nekünk ugyan elég volt az olaj, de próbáld meg a sampont, hátha segít.
2010. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt egy oldal ahol az eltüntetésben próbálnak segíteni.

[link]

Nekem is nagyon koszmos volt a fiam feje, de én kapargattam. Piros volt a fejecskéje utána, de hamar megnyugodott a bőre és idővel, de sikerült eltüntetnem a fejéről. Legalább 1-2 hónapig dolgoztam rajta. Sok sikert.

2010. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Épp tegnap írtam egy másik kérdezőnek is, hogy nekünk a kozmetikai arckefével dörgölés vált be. (Arra a kicsi, nyeles, kb. 5 centi átmérőjű kör alakú kefére gondolok, néhány száz Ft drogériákban.) Ezzel nekem egyből sikerült ledörgölnöm a koszmót, előtte persze bekentem olajjal, hagytam hogy lazítsa kb. fél óráig. Egyáltalán nem dörgöli meg erősen, fájóan a bőrt (hiszem arcon használatra van kifejtve) viszont a sok-sok kis sörte nagyon szépe, óvatosan lekapargatja a koszmót.

(Én az arcomon arcradír helyett használom mindig)

2010. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1302 vagyok megint, azt elfelejtettem írni, hogy én a kutacs feletti terülteről tudtam így leszedni. Mindig ott jött ki a koszmó, mert azt ugye nem meri törölközéskor úgy átdörgölni az ember.

Amióta használtam ezt a kefét, nem is jött vissza neki a koszmó, gondolom sikerült jó alaposan leszedni.

2010. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ekcémás a kisfiam, és nagyon-nagyon makacs volt a koszmója. Én is olajoztam, meg fürdető krémmel mostam a haját, de csak éppenhogy múlt neki. Nekem is mondták a babé sampont, de baromi drágának tartottam. Végül megvettem, pontosan május elején, és jún. elején alig látszott valami a koszmóból! Azóta is azzal mosom a kis fejét, de még bőven félig van az a kis samponos tubus! 2300 Ft volt, de jó sokáig tart belőle, és tényleg használ!
2010. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes megvenni a babe sampont. Én sem tudtam semmivel sem eltüntetni, már akkor vettem meg amikor mindent kipróbáltam. Már szegénykémnek büdös volt egy kicsit a feje, de ahogy elkezdtem használni neki a sampont már javult is, kb. 1 hét alatt el is múlott neki. Én elhasználtam az egészet és azóta se jött ki. Szerintem megéri azt a pénzt 1500-2000 között van.
2010. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi úgy csináltuk, hogy fürdés előtt 1 órával bekentük babaolajjal a fejét, majd fürdés közben sampon után használt fogkefével megfésülgettem, 2 nap után elmúlt.A kutacsra azt mondta a védőnéni nyugodtan oda lehet nyúlni, nem szakad be:)Ezt ő így mondta:)

2010. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
babe hajsampon. nekünk nagyon bevált. kb. egy hónap alatt eltűntette a koszmót és nagyon kiadós az 1 flakon sampon is.
2010. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
olaj helyett fehér vazelin(patika)próbáld meg,nekünk bevált.
2010. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!