Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a koszmó ellen?...

Mit tegyek a koszmó ellen? Minden nap olajozom aztán "lekaparom"neki de mégis mindig visszajön. Már több mint egy hónapja. Ajánlanátok rá valamit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
orvossal írass fel neki szaliciles krémet. fürdés előtt fél órával a fejre kenni majd fürdéskor lemosni. az eredmény garantált:-)
2009. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2009. jún. 22. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Babé samponra szavazok, én sem akartam megvenni mert drágának találtam, de hónapok óta használjuk és gyönyörű lett a fejbőre tőle. És még mindig ugyanazt a tubust nyüstöljük. Amit a dokinéni felírt nem vitte le.
2009. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Kár kínlódni, a Babe sampon nekünk 5 mosás után eltávolította, az is szaliciles, érezni az illatán. Üdv.
2009. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekünk a babétól csak rosszabb lett a helyzet nagyon sebes lett tőle a feje.
2009. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Babé vált be, előtte hiába olajoztam, pedig a védőnő tanácsára fél órával a fürdés előtt teleraktam olajos vattával a buksiját és sapit tettem rá, de még ez sem segített. A samponnal az első használat után látszott a javulás! Minden fürdés után egyre szebb. PEdig nálunk is már egy hónapja tartott. 1600-1800ft körül mozog, de nagyon sokáig elég!
2009. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egy próbát sztem megér,ki fogom próbálni ezt a sampont!
2009. jún. 22. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kivételesen nem vállt be a Babé sampon, én a gyógyszertári fürdetővel kenntem be a haját és egy kicsit ált rajta, majd lemostam, 2 napon belül el is tünt.
2009. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!