Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már nem kell neki az anyatej?...

Már nem kell neki az anyatej? Mit csináljak? Én szeretném szoptatni, de úgy érzem nem kell neki. Nem elég tápláló már neki?

Figyelt kérdés
14 hetes kislányom a cicin állandóan sír feszül,nem akarja enni. Tejem van de csak pár percig szopizik utána abbahagyja és elkezd hisztizni. A tápszert viszont hang nélkül megissza.
2010. jún. 25. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
add neki üvegben a tápszer helyett? a tápszer nem fogja helyettesíteni azt az immunológiai védelmet, amit az anyatejben megkap.
2010. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam detto ugyanez volt.

Feszült és üvöltött a cicin mert nem jött neki belőle,pláne nem úgy mint a tápi.

Nem volt tejem,már elis apadt,3 hónapos a kisfiam.

Mindent megtettem hogy több legyen de nem ment,nálunk ez genetika...!

2010. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy elég a tejed,mégha Te azt hiszed is. Ezért issza meg a tápszert,mert éhes.
2010. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy cumizavaros lett? Régóta adod neki a tápot cumisüvegből, vagy most kezdtétek? Fejd le a tejet és inkább azt add az üvegből ne a tápot, ha sehogy se megy a szopi!
2010. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Persze, hogy inkább a cumisüvegből iszik, mert abból könnyebb, mint a ciciből. Ne adj neki tápszert! Az anyatej kereslet-kínálat alapon működik, minél többet szopizik annál több lesz a tejed. Amúgy 14 hetesen még nem hisztizik egy baba...
2010. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerda óta kap csak tápszert,a doki írta fel. Előtte még a tejet sem kapta cumisüvegből,így nem is tudott rászokni. Elég régóta nem akar már rendesen szopizni,de mostanára már egyre nehezebb vele. Van tejem,mert mikor issza mindég folyik ki a szája szélén és van hogy átázom,de akkor sem kell neki. Már teljesen el vagyok keseredve hogy miért nem kell neki! Szoptatom ameddig elvan és nem kezd sírni,utána adok még utána tápot.
2010. jún. 25. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a hasa fáj és azért utasítja el a cicit.

Amúgy a cumisüvegből könnyebben megy és ezért sír a cicin, mert türelmetlen.

Milyen sűrűn szoptatod?

Rakd sűrűn cicire és akkor hátha jobb lesz.

Kitartást!

2010. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nem hasfájós,viszont tényleg elég türelmetlen. Mindég is igény szerint szoptattam,nem is tudtam vele soha a 3órát betartani.
2010. jún. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!