Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki felesen táplálta a babáját...

Aki felesen táplálta a babáját (anyatej és tápszer), az mennyi idős koráig tudott szoptatni?

Figyelt kérdés

Az én kislányom 4 hónapos és egy hetes,és úgy veszem észre,hogy az a kevés tejci is elapad.Eléggé le vagyok törve.Nagyon szerettem volna 6 hónapos koráig egy kis anyatejet adni neki.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Boldog babázást Nektek!


2009. szept. 22. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos múlt a fiam,még szopik és tápszert kap.én is szeretném legalább 6 hónapos koráig kihúzni. Már csak azért is mert jön a tél, na meg a tápszert nem nagyon szereti.cici függő
2009. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig tudtam szoptatni
2009. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,

nagyon megértem a helyzetedet,mert én is hasonló cipőben járok.Az én Babóm még csak hét hetes,de már most kevés a tejci,sőt még soha nem tudtam kizárólag az én tejemmel etetni.A pótlást én a szoptanít készülékből adom és ezt csak ajánlani tudom,mert a pótlásért is dolgozik a baba,a mellett addig is inger éri és még több tejci termelődik.Így biztos,hogy nem fog elapadni a tejed.A készülék egy tartályból áll,amit a nyakadba akasztasz és két kis gumicső van hozzá,amit a mellbimbó fölé kell helyezni.Először kicsit idegenkedtem tőle,de nagyon egyszerű volt a használata.Nekem is kevés a tejem,éjszakára és a reggeli első etetésre elég,utána végig pótolnom kell.Este meg jó ha 50 ml összejön két mellből.Sajnos én ilyen típus vagyok.Az első gyermekemet egyáltalán nem tudtam szoptatni,mert ő kis súlyú volt és nem tudott szopizni,mire meg nagyobb lett a cumizavar miatt nem volt hajlandó szopni.Egyébként meg négy hónapos koráig szoptattad,szerintem ez is nagy szó!

2009. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Kipróbálom én is ezt a "szerkezetet",hátha még nem késő!

Jó éjszakát mindenkinek!

2009. szept. 22. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:

5 hónapos koráig tudtam szoptatni tápszer mellett. De már a végén nagyon nagyon piciket tudott szopizni annyira kevés volt. Ittam mindenféle csodateát, more milket szedtem, de semmi nem hozta meg az eredményt.

Ne idegeskedj ha esetleg nem megy, szoptass addig ameddig csak bírsz.:))

2009. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapos koráig tudtam szoptatni

Igazából még lett volna tejem, igaz kevés, de a kisfiam úgy döntött, hogy már nem kell neki

Szerencsére nálunk így könnyen megoldódott a dolog

Én is annak örültem, hogy fél évig így is sikerült. Nálatok sem lesz semmi probléma, ha már nem lesz tejcsid. Örülj neki, hogy eddig is volt.:))

2009. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató válaszokat!
2009. szept. 23. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!