Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kor után cseréltétek...

Egy éves kor után cseréltétek a tápszert tejre? Hogyan?

Figyelt kérdés

2018. nov. 9. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Nem.

1 éves kortól tejitalt adtam tápszer helyett, és csak 22 hónapos korában vezettem be a tejet. (nálunk házi tehéntej van).

Most 5,5 éves.

2018. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen.Tápszer helyett tejet töltöttem a cumisüvegébe😜Próbáld ki, beválik.
2018. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Én se adtam még neki tejet. Tejitalt kapott, 2,5 éves volt mikor fokozatosan elkezdtük szokatni a tejhez.
2018. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem, most vaníliás tejitalt kap, másfél éves, jókat olvastam a tejitalokrol, sokkal több ásványi anyagot tartalmaz, mint a tehéntej, így emelett döntöttünk, a sima tej olcsóbb lenne.
2018. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Pár nap alatt.Először feleztem tápszerrel, aztán csak tej.

Én nem tartom jó ötletnek, hogy ennyire el van húzva a hozzátáplálás.Bár tény, hogy nálunk senki sem allergás semmire, ami nem zárja ki ugyan, hogy a baba sem lesz az.Mégis ez a véleményem.

2018. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Tejital 2,5 éves koráig, de ekkor már be volt vezetve a tej, de reggel-este nem azt kapott.
2018. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kettes, csak kíváncsiságból kérdeztem, ezért nem kell lekezelni.

Nem befolyásol, mivel már átszoktattam.

2018. nov. 9. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tápszert, hanem anyatejet. de igen, egy évesen kapott először tejet. Vagyis 13 hónaposan, amikor magától hagyta el a cicit, akkor.
2018. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekel, mert több ismerősömről is tudom, hogy sokáig, kb. két éves korig nem ad tejet, és tuti, nem érzékenység az oka, hanem anyuka egészségtelennek tartja. Azt hittem, csak én nem értem, de így már okés.
2018. nov. 12. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!