Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy állítanátok le a folyamat...

Hogy állítanátok le a folyamatosan átjáróházat csináló testvéreiteket hogy ne minden nap nálatok tanyázzanak. A pici baba mellett?

Figyelt kérdés

Átjönnek.

Bátyámnak fáj a torka.

Elmondta neki ne puszilgassa csak puszilgassa.

Bejön kezét se mos..

Tegnap sógornőm levakuzta..

Akkor a nővérem meg nap mint nap odafekszik a kanapéra és órákig bámulja fotózgatja..

Az a baj mondható nekik akármit sértésnek veszik és még letámadnak.


2018. nov. 9. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még bátyám átjön nézi a mosatlant és még nekem szól be hogy álljon már le a menet.
2018. nov. 9. 15:25
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Szia megjöttél? Hogyhogy tegnap nem írtál ki kérdést ?


Látod , ezért kellett volna az az érettségi hogy ne anyádéknál kelljen lakni.

2018. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mit beszélsz?
2018. nov. 9. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Tudod te nagyon jól, biztosan nazzolsz nekik.
2018. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen: nem engedném be őket.

De nekem nem ilyen tahó a rokonságom. Senki se jött hívatlanul.

2018. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem zarod be az ajtajat a sajat lakasodnak?
2018. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Megmondanám nekik, hogy nem jöhetnek. Aztán nyugodtan megsértődhetnek a bunkó parasztok.
2018. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod nálatok, ergo külön éltek tőlük. Akkor nincs zár az ajtótokon? Vagy nem értem hogy nem lehet bezarni? Atjonnek hívatlanul, zárt ajtót találnak elkezdenek dorombolni csongetni, kinyitnod, megmondod nekik bocs de mára más dolgom van mivel nem vártam vendégeket, legközelebb szóljatok mielőtt jösztök és úgy kalkulalok, majd ajtó becsuk. Huh de nehéz. Az a baj manapság hogy a rokonoknak, főleg testvéreknek és szülőknek nem mérik megmondani az emberek a magukét. Lehet persze szépen is, de ebben az esetben amit te írsz hogy még a mosatlanra is beszolnak, ez már nem a szép eset, el küldeném őket a faszba, lehet akármilyen rokon. És akkor vagy állít magán a kedves rokon, vagy megsértődhet felőlem egy egész életre mert akkor az a kapcsolat annyit is ért. De legalább a feszkótól mindkét esetben megszabadulnék. Nem értem miért hagyják az emberek ennyire magukra telepedni az unatkozó rokonokat. És félnek megmondani hogy hát magán életet is szeretnének.
2018. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!