Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldjátok meg baba...

Ti hogy oldjátok meg baba mellett pl. a fözést, takarítást vagy bármi más tevékenyéget? Én egyszerüen semmit nem tudok csinálni a kicsitöl! Folyamatosan az ölembe akar lenni! Még jóformán Wc-re se tudok kimenni, csak ha viszem magammal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 16:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%
Házimunkát akkor végzek, amikor alszik a gyerek. Amikor ébren van, akkor vele foglalkozok, megyünk sétálni, vagy más programra. Azért vagyok itthon, hogy őt neveljem.
2014. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%

Térj észhez és ne kényezted el a gyereket! Etesd meg, pelenkázz, büfiztess ha kell, tedd le és fogd magad csináld meg a dolgod...


3 gyerekes anyuka

2014. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
38%
mennyi idős?
2014. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
8 hónapos babáról beszélünk,és csak 20 perceket alszik napközben,az idö alatt nem sokmindent lehet csinálni szerintem!
2014. szept. 4. 16:33
 5/31 anonim ***** válasza:
51%
ebben a korban már kellene hog magában is ellegyen ha nem is órákat de annyit hogy napi 2-3 oranyi idot ossze halássz magadnak ezekre a dolgokra. rosszhoz szoktattad ez már annak a következmenye sajnos, le kell szoktatni arrol hogy rajtad logjon megha ez kezdetben sirassal is fog jarni. en 7 hetessel vagyok.itthon o meg a cicin logasnal tart en 7 részletbe csinalom a takaritast :) de mindegy is jó igy, sajnos ugyis megvár a munka :)
2014. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Muszáj letenned, máshogy nem fog menni, muszáj megszoknia, hogy magában van egy kicsit. Eleinte biztos lesz sírás, de megszokja majd. Én sokszor jártam úgy, hogy mondtam neki, mostmár nem érdekel mi lesz leteszlek, elmegyek wc-re stb. és csodák csodája mire visszaértem nagyban játszott, megfeledkezett rólam. Az szokott a probléma lenni, hogy ilyenkor meglát és megint kellenék, ilyenkor leülök mellé, kicsit játszok vele, elterelem a figyelmét és megint ekvan 10 percig. A lényeg, hogy el kell kezdeni valahol.
2014. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
8%
Én 3 hetessel vagyok itthon, aki sírást az alvás helyettesítőjeként alkalmazza. Én is örülök, ha vécére eljutok néha. 2 hete nem porszívóztam... :C
2014. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó! A kisbabàk nagy része megnyugszik a porszívó hangra. Próbàld ki! :)
2014. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%
Használj hordozót kösd magadra és máris tudsz takarítani vasalni mosogatni stb...
2014. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Ebben a korban tetőzött nálunk a szeparációs szorongás. Én ilyenkor a hátamra kötöttem, úgy takarítottam. Főzni úgy nem tudtam, mert az túl egyhelyben állós, unta magát. Pár hét alatt megoldódott.
2014. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!