Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anna peti és gergo konyvek...

Az anna peti és gergo konyvek miert ennyire irrealisan dragak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem lehet kapni őket, és nem is lesznek a későbbiekben újra kiadva. Viszont állítólag nagyon jó sorozat, ezért mindenki be akarja szerezni, akár irreálisan magas áron is. Így minden eladó darabnak megkérik az árát, hisz úgy is lesz, aki megveszi.
2018. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb a kereslet, mint a kínálat. Ahogy elsô írja, a kiadónál már mind elfogyott, így akinek van, az annyit kér érte, amennyit nem szégyell.
2018. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igy mar ertem, koszonom szepen !
2018. nov. 11. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem adják ki újra, és bár elég egyszerű, néhol idegesesítő a történet, a gyerekek imádják.

Én speciel a falra másztam már tőle, de mégis el kellett olvasni 628adszorra is a gyereknek, mert az milyen jóóóó.

A meglévő 4 kötetet kincsként őrzöm, kicsit sajnálom is, hogy nem vettem többet, de én tényleg nem szerettem. Mondjuk a családban van teljes sorozat is belőle, de így 4 könyvvel sem volt soha hiányérzete a gyereknek.

2018. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!