Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Friss" anyukák, ti is ilyen...

"Friss" anyukák, ti is ilyen irreálisan érzékenyek lettetek szülés után?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltam sírós, egy kezemen meg tudom számolni, hogy mikor pityeredtem el, akkor is nyomós oka volt.


1 hónapja szültem, jelenleg sírok, ha a babánk álmában mosolyog, ha belekapaszkodik a hajamba, ha hallom, ahogy szuszog, ha a párom ügyeletes, ha az EB-n a himnuszokat éneklik...


Megőrültem???


2012. jún. 11. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Üdv a klubban:-D

<3

2012. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Jajj de hogy is őrültél meg!!!Tele vagy hormonokkal, ez van.Velem ugyan ez volt.Ha csak ránéztem a gyerekemre potyogott a könnyem, érzékeny voltam..stb.Most ez lehet kicsit gonoszan hangzik, de el fog múlni!! :) A mai napig ha ránézek a lányomra végtelen szeretetet érzek..de ez már teljesen más, mint a szülés utáni "szívszaggató" érzelmek!! :)
2012. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!