Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos gyerek elvinétek...

16 hónapos gyerek elvinétek Egyiptomba?

Figyelt kérdés
Tesomék fognak utazni 16 án,sogornöm nagyon aggodik.Esetleg volt már valamelyikötök ekkora gyerekkel?Ugy tudom 80% a páratartalom és a higénia sem a legjobb.Most kétségei támadtak hogy vajon jól döntött e.
2018. nov. 12. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%

8, általában az az ok, hogy egy ilyen út olcsóbb, mint egy európai AI szállodába befizetni és kisgyerekkel nem sokat kirándul az ember, marad inkább a hotelben: pancsolás-kaja-alvás.


Kérdező, ez kicsit olyan, mimtha annak szurkolnál, hogy ne érezzék jól magukat.

Mi 1,5 évessel voltunk, ugyan nem Egyiptomban, hanem a görög tengerparton, és isteni volt, kár hogy nem 2 hétre mentünk.

2018. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11/11 de nagyon is örülnék ha jól éreznék magukat mert igenis megérdemlik,nem a rossz szándék vezérelt mikor ezt a kérdést kiirtam.Nyilván ezt ö is mérlegelte amikor eldöntötte hogy hova mennek,gondoltam lessz olyan aki már volt babával Egyiptomba és tud irni róla bármt is.Az más kérdés hogy én nem mennék ilyen messze,ezt amit ide irtak egyébként ö is látni fogja.
2018. nov. 12. 19:06
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

Azért ne hasonlítsuk már görögo-t egyiptomhoz.. kizárt, hogy ekkora gyerekkel elmennék. Görögbe simán.

Éjszaka induló kirándulásra sem vinnék ilyen kicsit. A 4,5 évesemet sem kelteném fel éjjel, hogy elmenjünk egy buszos kirándulásra.

2018. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%
1 évessel voltunk 2 hetet. Szuper volt. 4 hónapos kora óta repülünk vele, mikor épp hova...
2018. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!