Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok jatszani egy...

Mit szoktatok jatszani egy 9-10honapos bababal?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Apuka "kergeti"sikítva másznak egymás után miközben apa mondja, hogy elkaplak stb. Én általában kockákat pakolgatok vele, a kisautók kerekei érdeklik, hogy hogy pörög. Mesét olvasok neki... Olyan mesekönyvből ami állathangokat ad ki pl. Szokása mindent ütögetni úgyhogy az is buli ha valamit csapkodok.De túl sokáig nem köti le semmilyen játék most mindent felfedez kB
2018. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Allathangos mese konyv jo otlet 🙂

Koszonom

2018. nov. 12. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is azt szoktuk mint az első válaszoló, csak én anyuka mondom neki, és tök aktív egy szál pelenkába. :) Újság tépkedést is szereti. Zenélő játékok egy darabig lekötik.
2018. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindent a szajaba vesz igy nem tepkedne az ujsagot az tuti :D

koszi :)

2018. nov. 12. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:

8hos a fiam de azt amit első. Imádja!!!

Meg van zenélő játéka, azt úti, nyomogatja, forgatja rajta amiket lehet. Imádja a dobozokat van neki kicsi és nagy is azokkal is elvan. Dobol rajtuk, rájuk rák valamit és úgy játszik.

Van egy kis vonata, annak az elejét lehet lassan pörgetni és kattog.

Amúgy versikeket mondok neki, de annyira nem érdekli mindig.

Szereti a tükörben nézni magát és tapizni.mutatom neki hogy tapsol jön, imádja, közben énekelek neki.

2018. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugy latom kedvenc mindenkinel a kergetozes :)koszonom
2018. nov. 12. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár már 11 hónapos, de már több hónapja a kergetőzés, újságtépés, könyvnézegetés és labdázás a sláger nálunk is.

Ja, meg a kukucs-játék. Bármit talál, amit a fejére tehet, rárakja, és ha kérdezzük, hogy hova tűnt, akkor lekapja a fejéről és kacag. :) Ilyet képes fél órán át is játszani. :D

2018. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos 😊
2018. nov. 13. 06:35
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel a tépegetéssel vigyázni kell. Az én fiam is szerette ameddig egyszer egy pillanatra nem figyeltem oda (ő a harmadik) és betömte a szájába. Nem lett semmi baja én jobban megijedtem. úgyhogy csak óvatosan ha figyelni tudsz rá.
2018. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg a kezebe,es mem is erdemes ,mert megkostol mindent egybol.
2018. nov. 13. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!