Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell elkészíteni a...

Hogyan kell elkészíteni a szoptatós teát? Mert a tájékoztatóban 4-6 alkalommal 1-1 filtert ír naponta,2,5dl vízzel, dehát ez így elég drága, nem? Vagy csak így hatásos?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Laktoherb teát iszok!Én mikróba teszek 1 bögre(ahogy írtad 2,5 dl) vizet 750fokon 2,5-3 percig utána beledobom a filtert és lefedem a tetejét 1 csészealátéttel és utána ízesítem 2 bogyó édesítővel.De amikor elfelejtem üresen se olyan borzasztó :D!!!

350-370Ft körül van drogériákba(DM,Rossman)Gyógyertárakban és Herbáriákban mindig drágábban vettem :( és 20 db van benne.

Nekem hatásos, de ha sokat tudsz pihenni az a leghatásosabb a tejserkentésre.

4-5 csészével szoktam inni és lefekvés előtt este már az Interspar-ban kapható "Sweet Dreams"-Édes álom nyugtató teát iszom. Én is és a baba is jól alszik tőle. :D

Boldog babázást kívánok

5 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én egy kancsó forró vízbe két filtert áztatok (1.5 liter). Sőt, inkább egyet, mert nem szeretem ha egy gyógytea nagyon erős.Egyúttal azt is látom, mennyit iszok egy nap.
2008. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Ha a DM-ben csatlakozol a Bababónusz programhoz,a kuponfüzettel ajándékba kapsz egy doboz Laktoherb teát.
2008. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!