Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 3 éves gyerek kaphat guttalax...

3 éves gyerek kaphat guttalax cseppet? Mennyire hatásos? 5-6 naponta kakil, hiába minden. Kipróbálhatjuk ezt a cseppet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ne guttalaxot adj neki.Hanem laevolac szirupot.De ami talán még jobb és kevésbé"gyógyszer"Az a pezsgő kúp más néven laxans kúp.ezt fel kell irtatni de kb 350 ft és 2-3 perc alatt hat.A guttalaxot ha jól tudom nem lehet 6 éves kor alatt.
2011. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Laevolac szirupot hónapok óta kapja, sz..t se ér. Nekünk nem jött be, csak pénzkidobás, sajnos. Meddig várjak? Ha a kúp se segít??? Teljesen kikészít az egész, nem tudom mit tegyek, ez borzasztó. Voltunk már klinikán beöntést is kapott a kicsi, nem akarom, hogy mégegyszer átélje.
2011. aug. 3. 11:22
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Miket eszik?Sok rostosat adj neki.Itathatsz vele kamilla teát is,annak is van hashajtó hatása.Igazából ha már rég óta nem kakilt és a kúp sem használ,akkor ne várj egy napnál többet,mert bélcsavarodást kaphat,ha nem ürül a széklete.Ne adj neki kakaót, rizst,almalevet,banánt,csokit.Sok folyadék.Akár leves formájában.Mi is sokat küzdünk a kakilással.Állandóan tömöm a barackkal.Nekünk három nap volt a legrosszabb.
2011. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Amúgy a beöntést te is meg tudod csinálni otthon.A patikában lehet hozzá venni mindent.Úgy lehet,hogy jobban viseli,ha otthon Te csinálod neki.
2011. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Az enyém is 3 éves,és írtak fel guttalaxot,de max.5 !!!! cseppet szabad és azt sem rendszeresen,csak ha már nagyon muszáj.

Amúgy a papírja szerint 4 éves korig nem lehet,de nekünk is a laevolac mellé kellett felírni.

2011. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Mira baby víz

Nekem orvos ajánlotta!

Nem gyógyszer!

Véleményt nem tudok írni róla, mert tegnap kezdtük el!

fél liter 200-300 ft között van!

2011. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbáltunk, amit tanácsoltatok, már nem tudom, mit tehetnék még...
2011. aug. 3. 16:35
 8/36 anonim ***** válasza:

Nálunk a körtelé és a baracklé mindig hatásos.

Most a két és fél éves kisfiam a nyáron 3-4 alkalommal is szorulásos volt, előtte soha nem volt ilyen gond.

Megivott 2-3 dl gyümölcslevet a fent említettek közül, és fél órán belül volt eredmény.

Ezen kívül minimális kakaó, csoki, keksz, kenyér, banán.

Igyon sok folyadékot!

2011. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
64%
Ne is mond az én kisfiam 4- éves múlt és hidd el mindent ki próbáltun már annyira kiborultam,hogy néha a sírás jött rám nem tudja ezt csak aki átéli. nekünk eggy táplálkozás tanácsadó adott némi űtmutatást. pl: mi szója tejet iszunk a vaniliásat mert az egész jó azt nem tudom mennire használ de a tehén tej az nagyon fogja ugy-hogy tej helyett ezt kapja. nekem a gyerek válogatós és szinte semmit nem akar megenni, nagyon nehéz ez.van egy dolog amivel talán tudsz segiteni próbáld meg midig ugyan abban az idöben minndennap bilire vagy wc re ültetni és mond neki hogy kakiljon lehet hogy eggy két hétig nem lessz produkció akkor amikor te akarod de elöbb utóbb akkor fog kakilni. igy ki tud alakulni a rendszeresség.nem baj ha csak eggy kicsi lessz de minden nap legyen.nekünk a rengeteg rostot ajánlották de nem kellett neki.a laevolak nálunk sem jött be.a guttalax -ot adhatod neki mi is adjuk neki de csak ritkán mikor muszáj. van még az iligátor amivel te magad tudsz beöntést adni ami jobb az összes kuppnál, mert az a kakit fel oldja a kupp pedig csak ingerli és még hozzá is szokik. bocsi ha sokat irtam. sok sikert ha tudok segiteni kérdezz.
2011. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
14%

Ezt nem értem. Milyen szülő az, aki fórumokon szerzett tanácsokból akarja a gyermekét gyógyítani?

Miért nem viszed el orvoshoz? Vagy csak szerepelni akarsz?

2011. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!