Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Naponta mennyi málnalevél...

Naponta mennyi málnalevél teát kell meginni? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok és úgy hallottam, hogy most érdemes elkezdeni a málnalevél teát, csak nem tudom, hogy mennyi bögrével naponta.
2011. jún. 2. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia.Én is a 35.héttől iszom a málnalevélteát reggel-este 3dl,frissen készítem el és nem teszek bele semmit,simán iszom meg, szerintem fincsi:-)

Dokim szerint a heti 3 együttlét hatásosabb:-)Próbáljátok meg mellé,hátha....

Üdv

2011. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én a 36 héttől ittam és napi egy csészével, reggel. Szerintem is finom, de én tettem bele egy picike cukrot is. Azt gondolom, hatásos is volt,nem volt nehéz szülésem. De mellette sokat sétáltam is.
2011. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a 35. héttől ittam, napi egy bögrével. a 39. hét végén, reggel 10 perces fájásokra ébredtem, 4 óra múlva a karomban volt a kisfiam :) Nem tudom, hogy tényleg a teától volt-e "könnyű" a szülés, de biztos, hogy a következő terhesség alatt is fogom inni.
2011. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem most a 36. héten mondta a szülésznő, hogy igyam, és korlátlan mennyiségben lehet. Hidegen, melegen, ízesítve, mindegy!
2011. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor én most ellen példa leszek. A36. héttől ittam napi majd 1 litert.40+2 hétre szültem, 16 óra kínlódás után lett meg a lányom, és még zselét is kaptam a szüléskor, hogy táguljon a méhszáj. Nekem nem jött be a tea, viszont tényleg finom. :)
2011. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen hatástalan volt, pedig a 36. héttől rendszeresen ittam.
2011. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, hogy írok, de bárhol be lehet szerezni ezt a teát? vagy csak gyógynövényboltokban?

Köszönöm szépen!

36 hetes kismami

2011. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én gyógyszertárban vettem. Ne filtereset vegyél, hanem a sima zacsisat, az jobb, bár mint már írtam nekem nem segített. :)

Mindenkinek boldog és gondtalan babavárást és könnyű szülést kívánok!

2011. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én gyógynövényboltban vettem. Nem filterest, hanem "teatojásost" :)
2011. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!