Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 2-es méretű pelust...

Érdemes 2-es méretű pelust venni vagy rögtön 4-ast egy hónapos 4kgis kislányomnak?

Figyelt kérdés

Nem egy hosszú baba.

Igazi kis dundiego

A libero 2-ese is most épp hogy jó rá.

Nagyobb kiszerelésű félek venni kettesbol..


2018. nov. 16. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
3-ast akartam irni
2018. nov. 16. 14:26
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezt neked kell kitapasztalnod.. 4kgos babának meg biztos nem kell 3as pelus.


De amúgy megjegyzem, hogy a libero Pelenka iszonyú kicsik.. 4es szorítja a 8honapos fiamat (7,9kg és 69cm-szovan nem egy nagy baba) , míg 4es dm babylove tökéletes rá!!

Ezért váltottunk liberorol és pampers rol is, már 2 hos korában.

Dm babylove a legeslegjobb szerintem.. Számomra vetekszik a liberoval, mert az reggelre átázott ha ataludta az éjszakát, ami nála 9ora.mig dmes 12 órát is bírt már. :)

2018. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Libero 2-est most váltjuk le 3-ra, most 6 kg-os a pici,eddig nem kellett nagyobb.
2018. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megjött a mai napi kérdésed.
2018. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:) 😬 4est hasznalunk es 12kg a fiam. Lassan masfel eves. Sztem kettest vegyel a harmast olyan fel evesen hasznaltuk.
2018. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!